STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

Saruman

Merhabalar,

Kiti eline ulaşmayan ya da eksik kit gönderilmiş arkadaşlar buradan bildirebilirse sıkıntıyı giderelim.
Bu arada hala ödemesi eksik olan bir çok kişi var.

SERRO EFE

ben 2 kit aldım aşağıdaki gibi bi yazışma geçti ama bi sonuca bağlayamamıştık.

benim nisan ayında gönderdiğim ileti;
Alıntı Yapsilvercopper ben daha öncede bi kaç sefer ileti göndermiştim allegro ve sana ama hiç geri dönüş olmadı... ben alım sürecinde 4 adet olan kit sayımı temin konusunda yaşanana sıkıntılardan kit sayısı yetmeyecek gibi anlayarak iki adete düşürdüm  ama 60 tl gönderdim.. iki adet kit elime ulaştı. ben kalan iki kit için ödeme yapacakmıyım. yoksa ben 60 tlye iki kitmi almış oldum. Bu karışıklığı izah ederseniz bende sevinirim.

silvercopper senin cevabın;
Alıntı YapMerhaba,
Hocam ben durumu @allegro hocama ilettim,
Şöyle yapalım:

60 TL ödediyseniz 20+15 = 35 TL ye 2 kit almış oldunuz. Kalan 25 TL'nin 20 TL'sine 1 kit daha yollayıp kalan 5TL yi iade edebilir veyahutta kalan 25 TL'nizin tamamını iade edebiliriz.
# Eğer bu hesaba göre , 1 kit daha alabileceksem kalan 5 tl kargo ücretine yeterse herhangi bir iadeye gerek kalmaz. Kargo ücretine yetmez ise 5 tl için 4 tl havale masrafına girmeyin :) 

Saruman

Alıntı yapılan: SERRO EFE - 22 Ağustos 2012, 23:22:53
ben 2 kit aldım aşağıdaki gibi bi yazışma geçti ama bi sonuca bağlayamamıştık.

benim nisan ayında gönderdiğim ileti;
silvercopper senin cevabın;# Eğer bu hesaba göre , 1 kit daha alabileceksem kalan 5 tl kargo ücretine yeterse herhangi bir iadeye gerek kalmaz. Kargo ücretine yetmez ise 5 tl için 4 tl havale masrafına girmeyin :) 

Kargo olayını @Allegro hocamla bir konuşayım ,uygun olursa 1 kit gönderir , kalan 5 TL'yi kargo masrafınıza yatırırız.

mesaj birleştirme:: 22 Ağustos 2012, 23:33:47

@pcb hocam özel mesajlarınızı kontrol ediniz.

semitesla

@silvercopper  ben 2 adet kit almıştm.kitler elime ulaştı sadece 30tl havale yaptım. sonra askere gittim ve durum o şekilde kalmıştı.dekontu elime ulaşmayanlar listesinde adım var kaç tl daha ödeme yapmam gerekiyor ya da gerekiyor mu? konuyla ilgli mail de atmıştım ama dönüş olmadı.

Saruman

@semitesla
Aynı banka numarasına 5 TL daha havale yapmanız gerekmektedir, müsait olduğunuz bir zaman halledebilirseniz sevinirim.

SERRO EFE

Bende cevabınızı bekliyorum @silvercopper

skara1214

ben ek ödemeyi yapmama rağmen hala 2 kitime daha ulaşamdım ....
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz