Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

muhendisbey

Bana kalırsa Niyazi Beyin teklifi daha makul. Bizi şimdiden bu kadar uğraştıran Arrow yerine, Çizgi tagem daha mantıklı.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

mcn

Niyazi bey nerelerdeydiniz  :), kit isteği sayısı 400 ün üzerinde yalnız.200 ü geçemiyor muyuz?
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

-Hasan-

Alıntı yapılan: Niyazi_SARAL - 18 Kasım 2011, 21:19:40
Biz o 200 kiti size sağlarız, bahsi geçen fiyattan. Ne oldu, ticari sıkıntı neydi geçekten bilmiyorum ama bir şekilde ST'yi biz ikna ettik. Fatih detayları size verir.

Direkt ST ile görüştüklerine göre bu sorun değil bence. Daha fazla satmak ST ' nin işine gelir.

myhalici

Alıntı yapılan: Niyazi_SARAL - 18 Kasım 2011, 21:19:40
Merhaba, yazışmayı baştan sonra okuyunca size bir haber vermek istedim. İnşallah arkadaşlar sorunu çözmüşlerdir ancak sorun çözülmediyse Çizgi-Tagem olarak biz çözeriz. Bir yol bulunur. Bizim ekipten Fatih İnanç arkadaşımız burada eğitim makalelerini yazan arkadaş ile zaten iletişim içinde. Eğitimi veren arkadaşın kendi ismi ile gereğinde picproje de referans gösterilerek bizim sayfalarda da yayınlanır ve satın alan arkadaşların çalışmaları da istenirse bizde yayınlanır..vs

Biz o 200 kiti size sağlarız, bahsi geçen fiyattan. Ne oldu, ticari sıkıntı neydi geçekten bilmiyorum ama bir şekilde ST'yi biz ikna ettik. Fatih detayları size verir.

Selamlar.

Geçenlerde birileri bu ülkede mühendis olmak ne kadar zor diyordu, Niyazi bey'in yaptığı bir cevap oldu.
Bu alanda emeklerinizden ötürü teşekkürü borç bilirim.

mcn

Yani hocam bende öyle düşündüm. En son kit sayısı benim saydığımda 450 yi geçmişti sanırım.
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

-Hasan-

ST için kazançtan ziyade aynı zamanda güzel reklam olacak bence. 400 filan az bir sayı değil. Neden satmasın ki.

Mujdat117

amaç sadece kit satmak değil st için kaynak kod aynı zamanda.
nekadar bol örnek bulunursa okadar tercih edilir sonuçta St ninde işine gelir.
En başta neden ilgisi kaldıklarına anlam veremedim.
Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde

gambit1244

daha once birisi 200 kişiyiz falan demiş ya oyüzden niyazi bey 200 dedi sanırım
bence bi yanlış analşılma oldu girdiğinde kendisi düzeltir umarım
enaz 450 tane civarında kit sipariş edilmişti benimde bildiğim
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

ground

Niyazi Bey ilginiz ve desteğiniz için teşekkürler..
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

promate

merhaba,
bu siteye yeni dahil oldum listede ismin yok.. bende bu kitden istiyorum..

quadratic

benim de organizasyondan geç haberim oldu.  hazır sipariş verilmemişken kişi listesine ekleme yapabilir miyiz, ben de bir tane almak istiyordum.

haydarpasamikro

Ben de yeni üyeyim. Bu kitten ben de edinmek istiyorum. Beni de ekleyebilir misiniz?
Mikro Dünyası.Haydarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mikrodenetleyici Atl. Şefi

-Hasan-

Fazla alan arkadaşlara sorun isterseniz. Yardımcı olabilirler.

Niyazi_SARAL

Arkadaşlar,

Bilmeyen vardır belki, Çizgi-Tagem kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Gömülü Sistemler üzerine bu güne kadar yaptığımız herşey örnek ithalatlar, üniversitelere platform hibeleri, yarışmalar..vs hepsi aslında gömülü sistemler konusunda çalışacak gençlere destek sağlamak amacıyladır.

Bu kitlerin bize maliyeti US$ 12.5 ancak ilk 150 sipariş için bize 150 adette ücretsiz verecekler. Durumu açıkça yazdım. Sizdeki talebi 200 olarak okumuştum, 450 adet ise ona göre bakarız, belki adil şekilde bu 300'ü dağıtırız, gerisini de tekrar sipariş ederiz. Elimize ilk 300 adet 2 hafta içinde geçer, o zamana kadar bir format buluruz.

Selamlar.
"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."  Bilgi paylaştıkça çoğalır

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: Niyazi_SARAL - 19 Kasım 2011, 18:23:04
Arkadaşlar,

Bilmeyen vardır belki, Çizgi-Tagem kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Gömülü Sistemler üzerine bu güne kadar yaptığımız herşey örnek ithalatlar, üniversitelere platform hibeleri, yarışmalar..vs hepsi aslında gömülü sistemler konusunda çalışacak gençlere destek sağlamak amacıyladır.

Bu kitlerin bize maliyeti US$ 12.5 ancak ilk 150 sipariş için bize 150 adette ücretsiz verecekler. Durumu açıkça yazdım. Sizdeki talebi 200 olarak okumuştum, 450 adet ise ona göre bakarız, belki adil şekilde bu 300'ü dağıtırız, gerisini de tekrar sipariş ederiz. Elimize ilk 300 adet 2 hafta içinde geçer, o zamana kadar bir format buluruz.

Selamlar.

Niyazi Bey, Arrow un bize sunduğu teklifte buna binaen birşeydi.
yani belli bi kit alıcaklar bi okadarını da hibe edeceklerdi, Onun için fiyatı 6.5$ vermişler.
Fakat daha sonra ST Türkiye den bunu yapamayacakların haberi geldi.
Bizde bu konuda farklı arayışlara girdik,
Şu anda sizde aynı şeyden bahsediyorsunuz....