STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: Ahmed Han - 07 Aralık 2011, 14:55:19
Olaylar çok hızlı gelişiyor ve yön değiştiriyor. Forumu bir süre ziyaret etmeyen birisi, siparişlerin ne aşamalardan geçtiğinden, ne aşamaya gelidğinden, akıbetinin ne olacağından tamamen habersiz kalıyor.

Bu konunun ilk mesajında falan, siparişlerin son durumunun ne olduğunu özetleseniz, ve ara ara bu özet üzerinde güncelleme yapsanız bence çok iyi olur.

arkadaslar forumu takip edemyiorum son duurm nedir kit ne oldu bunlarin hepsini arkadasinda dedigi gibi 1. sayfada yayinlayin forma girmiyorum bi bakmi$im 4-5 sayfa gecmis vaktimde cok az hepsini okuyamyiorum. tesekkürler
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

muratdu

Son durum için ben, Sayın Niyazi ve Allegro Beyin mesajlarini takip ediyorum....

ground

Son durum ne oldu bilmiyorum ama,

Geçmişten beri maddi içeriği olan organizasyonlar yapmamaya çalıştık.
Maddi mevzularda herkesin gönlü hoş tutulamaz.
Bu organizasyonda mutlaka pürüzler çıkabilir. Bu pürüzler aşılamayacak olağanüstü şeyler değil.

Ekibimize, organizasyonumuza güvenelim. Sonucunu ihtiyatla karşılamaya çalışalım.

Umarım bu organizasyon başarı ile sonuçlanacak.

Emeği geçen başta Bunalmış (Bülent Abimiz) üstadımıza beraberinde Allegro (Erol) , Silvercopper ve Çizgi Tagem(Niyazi Bey) 'e teşekkürlerimi sunuyorum.

Şunu da belirtmek isterim, bu proje başarıya ulaşırsa (kitlerden sonra herkesin desteğiyle örnek programlar projelere sıra gelecek) , bu tip organizasyonlara daha fazla ağırlık vereceğiz.
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

computerboy

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.

Şuda bir gerçek teknoloji elin gavurunda bizi daha çok cebelleştirecekler.

Aslında bir kampanya başlatılıp iş adamlarından chip fabrikası kurulması istense türkiyedede teknoloji üretilmeye başlansa 8-bit işlemciye bile razıyım şu durumda. Başbakanım nerdesin bu işede el at :)

muhittin_kaplan

Bu StuxNet i bulanda sıradan rus antivürüs şirketi.

Kabil ATICI

Oyunun kurallarını kendin koymayıp başkasının kuralları ile oynuyorsan elbetteki yeri geldiğinde oynatılan sen oluyorsun.
Bundan doğal ne olabilir?
ambar7

t2

Anlaşılan o ki, adamlar hesap kitap yapmış. Tüm  dünyaya olsa olsa bu kadar kit yeter demiş. Yani gerçekten bu kadar talep beklememişler.  Ben de bu talebin şişirilmiş ve abartılı olduğunu düşünüyorum. Çoğu arkadaşa ARM işlemciye başlamak için en uygun yol gibi göründü gerçekten de öyle olabilir. Fakat adamlar buna inanmakta zorluk çekiyor. isteselerde kitlerin tamamını teslim edemiyorlar. Bu durumda kalan kısım için teslimat süresi verebilmek üzere günlerdir birbirini yiyor olabilirler. belki de birileri istifa etmiş olabilir.

tyildizak

Belki de sayı yüksek olunca ticari amaçla kullanılacağını düşündüler(?)

erkan614

Alıntı yapılan: tyildizak - 08 Aralık 2011, 16:58:31
Belki de sayı yüksek olunca ticari amaçla kullanılacağını düşündüler(?)
+1

mcn

Son durum nedir acaba?

Bu sene kitlerimizi alabilecek miyiz  :)
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

Erol YILMAZ

150 adet kit geldi.

Dağıtımı acilen yapılacaktır.

sayment

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: sayment - 12 Aralık 2011, 15:58:48
Kimlere dağıtılacak?

Öncelikle her siparişi geçen kişiye 1er adet gönderilecek,
Diğerleri de gelince adet tamamlanacak.

Okan AKÇA

Ahmed Han

Alıntı yapılan: Allegro - 12 Aralık 2011, 16:04:47