STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

Erol YILMAZ

1 tane isteyenlere gönderiyorum öncelikle...

Saruman

Sayın @allegro benim kitim ne zaman gelecek  :'(

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: silvercopper - 15 Aralık 2011, 10:21:15
Sayın @allegro benim kitim ne zaman gelecek  :'(

seninki en son gelecek Kaan..
İşimizi çabuk tutalım, sana da sıra gelsin :)

Seckin ALAN

Bu kadar heyecanlandık sonra sinirlendik tekrar heyecan yaptık :) Herkes hakkınıhelal etsin lutfen...
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

Ersin

Merhaba,
Benim kit geldi hemen üzerindeki mems ile usb örneği vardı, onu denedim oldukça hoş accelometre yi mouse olarak kullanıyosunuz.Oldukça başarılı bir kit , yalnız buna bir tane de anakart gerekecek gibi görunuyo , kit daha çok kernel tarzında.Güzel uygulamalar çıkacağı gibi görunuyo, st-link ile de usb den rahat bir şekilde program atılabiliyo.
Erol sağolsun hemen gönderdi kiti,darısı bekleyenlerin başına.  :D

Seckin ALAN

hocam bir liste yayınlasaydınız heyecandan kırılmasaydık :):)
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

bymrz

Alıntı yapılan: Seçkin ALAN - 15 Aralık 2011, 13:26:45
hocam bir liste yayınlasaydınız heyecandan kırılmasaydık :):)

Sağdan 24 dedi ya...
Ben varım yani :)

Erol YILMAZ

Sürat Kargo ile
İlk gönderilen arkadaşlar:

dhan00
3L3CTRO
teknikelektronikci
evreno
tayyar
mucit23
muhendisbey
Drexel
ete
muuzoo
ilhan_mkp
fatihlee
fatihinanc
alone_lover
saint_tux
serdararikan
wanted0035
Ersin
f15eagle
controller
galenga
cenkun
ground
FEHMİ_ASM

-Hasan-

Alıntı yapılan: ErsinErce - 14 Aralık 2011, 22:46:23
Tek kişi 150 kiti tek tek paketleyip göndermeye çalışıyor, bu soruyu yakıştıramadım
Kargolar max 2 günde elimize geçiyor zaten tüm kitlerin gönderimi tamamlandı denilince 2 gün beklenir gelmediyse sorulabilir
diğer türlü her şeyin altından tek başına kalkmak zor olur, anlayış biraz

Kimlere gönderildiğini merak ettiğim için sormuştum hocam. Bu iş ile ilgilenen arkadaşlara bir sözüm yok. Hepsinden Allah razı olsun.

Niyazi_SARAL

Çok araya girmedim ama gerçek şu ki bize bıraksaydınız tamamını bir günde gönderirdik. Keşke öyle yapsaydık, zor iş...

Bu arada kitler hakkında mcu-turkey.com sitesine yazı yazmak isteyenler bizden Fatih İnanç arkadaş ile iletişime geçebilirler.
"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."  Bilgi paylaştıkça çoğalır

NaMcHo

Güncel listede bir hata var "marslan79" değil "marslan90" olucak,birde silvercooper hocam size mail yolladım, belki mail kalabalıklığından kaçırmış olabilirsiniz diye belirteyim dedim.

serdararikan

kit bugün elime geçti.emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Okan AKÇA

bize halen gelmedi :D:D beklemeye dewam

sayment

Pazartesi'ye kadar elime ulaşacak mı acaba? Eğer ulaşmayacaksa adresi değiştireceğim.

fofo

Erol bey   sağda bende varım ama gönderilenler listesinde yokum adresim yokmu elinizde