STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

skara1214

ben 4 tane istemiştim 2 tane geldi:D heralde fazladan 15 tl yi ödeyince diğer ikiside gelecek.Emeği geçenlere teşekkürler
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: skara1214 - 20 Aralık 2011, 23:52:01
ben 4 tane istemiştim 2 tane geldi:D heralde fazladan 15 tl yi ödeyince diğer ikiside gelecek.Emeği geçenlere teşekkürler

110 adet daha kit gelince diğerleri de gelecek,
bu arada yatıracağınız 15 tl fazladan değil, :) sadece kitlerin ortalama maliyeti oluyor.

zabun92

Alıntı yapılan: K46 - 20 Aralık 2011, 21:34:18
Mail bombardımanına ben de varım. Hatta bir hafta boyunca hergün birkaç kez yollayıp, başka mailleri okuyamaz hale getirelim :)
güzel fikir :D hatta kite LCD bağlayıp "teşekkürler! arrow" yazısı yazdıralım
elektronik 10'a ayrılır; 01. analog 10. dijital  :))

seco06

Alıntı yapılan: Allegro - 21 Aralık 2011, 00:09:01
110 adet daha kit gelince diğerleri de gelecek,
bu arada yatıracağınız 15 tl fazladan değil, :) sadece kitlerin ortalama maliyeti oluyor.
Merakla bizim kitleri bekliyoruz. Umarım 2 adet gönderilmiştir. Arkadaşıma ilk geleni vermek zorunda kalacağım :)

Seckin ALAN

Alıntı yapılan: zabun92 - 21 Aralık 2011, 00:11:45
güzel fikir :D hatta kite LCD bağlayıp "teşekkürler! arrow" yazısı yazdıralım

:) bencede :):)
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

kasif

Alıntı yapılan: Allegro - 20 Aralık 2011, 18:39:42
bugün de 41 adet kit yola çıktı,

Gönderemediğim 8 kişi var, onların adresleri olmadığı için kargo edilemedi...
Hepsinden tek tek adres bilgisi istedim....

Kitleri tam sayıda gelmeyen arkadaşların eksik adetleri  geri kalan 110 adet kit gelince gönderilecektir.

Sürat Kargo ile gönderildi.

Hepinize hayırlı olsun,

Listeye göre 1 adet alandan gönderilere başlamıştınız, benim kargo gelmedi, 4 adet talep edenlerin eline ulaşınca kargo işletmesini arayıp sorayım dedim, az önce sürat kargoyu aradım ama adıma "gelen veya gelecek bir kargo bulunamadı" dediler, eğer fatura numarası varsa daha kesin sorgulama yapabiliriz dediler, benim adres değişiklik durumu da olmuştu, acaba gönderide bir sorun olabilir mi, yada fatura numarasını öğrenme şansımız varmıdır?

Erol YILMAZ

---------------------------------------------------------------------------
Birçok arkadaşım kargo adresinde telefon bilgisi vermemiş,
---------------------------------------------------------------------------

Normalde kargo gelir, zili çalar...
Kimseyi bulamazsa üzerindeki tel numarasını arar.
Tel numarası yoksa <mesaj bırakır belki de bırakmaz>
kargo şubeye geri döner...

Hiç kimsenin haberi olmayabilir.

Kitleri paketlerken en büyük sorun bu oldu,
Telefonu olmayan ulaşım bilgileri... problem oluyor.   Bu da bize tecrube olsun.

@kasif:
sizin kargonuz dün çıktı.

kck87

saat 10:42 itibariyle kitim geldi çok teşekkür ederim.
 nickim'in terör örgütünün kck yapılanması ile alakası yoktur. bazı arkadaşlarımdan butarzda duyumlar aldım.

computerboy

Benim 2 adet kitte bu gün geldi tüm çabalayan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 2adet için 30 TL önceden yatırmıştım 5 TL daha yatırmam gerekior müsait olduğum bir gün yatırsam sorun teşkil edermi 8-9 gün içinde.

mcan

Benim kargo biz ulasmassa size geri donuyor degilmi?

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: mcan - 21 Aralık 2011, 11:29:51
Benim kargo biz ulasmassa size geri donuyor değilmi?

evet ulaşmayan kargolar bana dönecek arkadaşlar,

İzmir'de bir arkadaşımız "ben kargo parasını ödedim bu paketin" diyerek gönderdiğimiz kargoyu almamış,
Kit paketi bana gelecek ve kargo parasını ben ödeyeceğim.

Sanırım yanlış anlattığım birşey var ki, bu şekilde olmuş...

t2

Geri dönen paket için 2 kere kargo parası ödeyerek cezalanacaksın. Biri gidiş, biri geliş. Fakat kargo hiç beklemeden geri geldiyse belki tek kargo parası isteyebilir. Sonra kitin sahibi, yanlış anlamışım,  tekrar istiyorum derse 3. defa kargo parası tahakkuk edecektir. kit 10 lira, kargo 15 lira :)

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: t2 - 21 Aralık 2011, 11:44:14
Geri dönen paket için 2 kere kargo parası ödeyerek cezalanacaksın. Biri gidiş, biri geliş. Fakat kargo hiç beklemeden geri geldiyse belki tek kargo parası isteyebilir. Sonra kitin sahibi, yanlış anlamışım,  tekrar istiyorum derse 3. defa kargo parası tahakkuk edecektir.

t2 sana kit göndermemişiz, Sipariş vermedin mi?

Burak B

@Allegro benim paketin gönderim tarihi nedir ? Özele mesaj atmıştım ancak mesaj yoğunluğundan pek ilgilenemiyorsun sanırım.
"... a healthy dose of paranoia leads to better systems." Jack Ganssle

JKramer

Alıntı yapılan: Allegro - 21 Aralık 2011, 11:39:54
evet ulaşmayan kargolar bana dönecek arkadaşlar,

İzmir'de bir arkadaşımız "ben kargo parasını ödedim bu paketin" diyerek gönderdiğimiz kargoyu almamış,
Kit paketi bana gelecek ve kargo parasını ben ödeyeceğim.

Sanırım yanlış anlattığım birşey var ki, bu şekilde olmuş...

Okuduğunu anlayamanlara yapabilecek bir şeyiniz yok.

Ekleme: Ben yazarken t2, aslında ne yapabileceğinizi söylemiş :).