CCS C DE MENÜ YAPIMI NASIL OLUR? UYGULAMALI

Başlatan Murat Mert, 14 Aralık 2011, 17:38:19

Murat Mert

S.A.
Sn. Arkadaşlar son zamanlarda CCS C de menü nasıl yapılır diye çok sorulmaya başlandı protonda da menüyü aynı şekilde yapıyorum. Bu menü de işlem yaparken altta program çalışma akışına devam eder genellikle bunu kullanırım diğer türlü menüde işlem yaparken prog duruyor. Hani ayar yaparken acil birşey oldu bu progda prog müdahalesini yapar. Zaman işlemide koyabilirsiniz belli süre işlem yapılmadığı zaman ana ekrana geri döner vs. vs.

YA ARKADAŞLAR ÜRETKEN OLALIM ARTIK VE PAYLAŞALIM SON ZAMANLARDA ÇOK BENCİL OLDUK.

http://s2.dosya.tc/server5/IiBJPY/_dev.rar.html
mert07

ertsen

mert07 Teşekkürler.Bizim gibi yeni başlayanlar için fikir verici ve güzel bir uygulama.

Okan AKÇA

Alıntı yapılan: mert07 - 14 Aralık 2011, 17:38:19

YA ARKADAŞLAR ÜRETKEN OLALIM ARTIK VE PAYLAŞALIM SON ZAMANLARDA ÇOK BENCİL OLDUK.

haklısınız hocam

smartcard

mert07 arkadaşım uygulama için şimdiden teşekkür ederim. Rica etsem uygulamayı başka bir yere daha upload edebilirmisin.Ben bir kaç kere deneme karşın indiremedim belki benim bilgisayar yada internetimden kaynaklı bir problem olabilir.

Murat Mert

mert07

ehliseyf

bende bunun uzaktan kumandalı kontrol sistemi ile uğraşayım bakalım nasıl bir sonuç çıkacak. emeğine sağlık güzel proje olmuş.
Code'm mu oturturum !

husam685

selam arkadaşlar ben switch-case kullanarak lcd ye menü yapmakla uğrasıyorum ama ccs c de yeni oldugum için biraz zorlanıyorum.

anlamadığım yer 3 tane buton var 1. buton RA0, 2. buton RA1, 3.buton RA2 baglı 1. butonla menuleri dolaşıyorum mesela 1. butona basında menu1 bir daha basınca menu2 , oluyor 1. buton menu2 deyken 2. butona bastıgımda menu2 içindesin de oluyor ama 3. butona basınca çıkış yapmıyor takılıyor nasıl çözebilirim. yani olay 1 butonla menuleri dolaşırken 2 butonla menunun içine girince takılıyor tuşlar devre dışı kalıyor lve tuşlarla hiç bir işlem yapamıyorum lütfen yardım edin elinizde basit bir örnek varsada rica etsem paylaşabilirmsiniz. şimdiden herkese teşekkürler

Murat Mert

S.A.
Sn. husam685 arkadaşım buradaki menü sistemi biraz farklı yani menüyü seçsende prog altta çalışıyor. Biraz sistemi incele anlayacaksın korkmadan tırsmadan bak ;)
mert07

Okan AKÇA

Alıntı yapılan: mert07 - 15 Aralık 2011, 19:51:40
S.A.
Sn. husam685 arkadaşım buradaki menü sistemi biraz farklı yani menüyü seçsende prog altta çalışıyor. Biraz sistemi incele anlayacaksın korkmadan tırsmadan bak ;)

elinize saglık hocam cok güzel olmuş.

kuylus

Sayın mert07
menü çalışpmanızın olduğu dosya silinmiş yeniden yükleyebilirmisiniz
yada kuylus@hotmail.com a gönderebilirmisiniz teşekürler

Recep METE

Evet arkadaşım yeniden yükleyebilir misin? Ya da bu dosya elinde olan bir hayır sahibi  yeniden yükleyebilir mi?Çok iyi olur vallahi.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

Recep METE

Teşekkür ederim,  Allah ne muradın varsa versin. Amin.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

Emre MERMİ