sizce üniversal programlayıcı v.b

Başlatan olumyolu549, 24 Ocak 2012, 16:01:38

olumyolu549

www.eprojemarket.com ELEKTRONİK PROJE,KABLO KONNEKTÖR,ADETLİ TH DİZGİ

K46

bizde sp3000 vardı, iş görüyordu ama sorunluydu. sp5000 onun üst versiyonu, daha gelişmişi fakat, xeltek ürünlerini önermiyorum. Universal dönüştürücüleri kabul etmiyor. Bazı smd entegreler için özel dönüştürücü almak gerekiyor. Dönüştürücülerin fiyatı da haliyle orta halli programlayıcı fiyatına.. Fakat elnec ürünleri beeprog ve dataman universal dönüştürücülerle sorunsuz çalışıyor. Smd test ve programlama için dönüştürücü aparatı kendiniz bile yapabiliyorsunuz.
Bak, ibret al, yere düşen yaprağa, O da eskiden, yukarıdan bakardı toprağa!

vedo35

Arkadaslar yeni bir baslik acmak istemedim. Elimde  su an kullandigim Galep-4 u artik elimden cikarmak istiyorum. Cok isime yaradi ancak parelel port oldugu icin hem cok yavas hemde bazi tip entegreler icin geride kaldi. Hizli usb modellerini dusunuyorum. Ben aliexpressten degisik modelleri gordum ancak su model oldukca iyi gorunuyor 80 binden fazla entegre destegi var. Ancak fiyati yuksek olunca almadan once iyi dusunmem gerektigini dusunuyorum. Sizce bu cihaz nasil? Yada almis olup kullanan varmi? Vereceginiz bilgiler icin simdiden cok tesekkur ederim.

http://www.aliexpress.com/item/Buy-Quality-S-100-S100-Ultra-high-Speed-Stand-alone-Universal-Device-Programmer-by-Fast-Express/1000001827904.html?spm=2114.01010208.3.9.Weo1md&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_2_10037_10017_507_10032,searchweb201603_11&btsid=45b32fc2-acbd-4638-baea-f9f670e32ae7
Biliyormusun dedi, ben ne yaptiysam kader icabi yaptim dedi. Ben gene sustum.... Kimbilir sende belki kaderin memurusun vazifeni yapiyorsun dedi.

a.zorba

bütçe sınırlı ise minipro tl866 orta ve üst bütçede dataman yada elnec
Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

vedo35

Dataman iyi gorunuyor ama fiyati oldukca yuksek. Elnec iyi gorunuyor ama elnecin kendi syafasinda sattigi ile cinli saticilarin arasinda bayagi bir fiyat farki var. Cakma olanlarimidir acaba? Eger oyle ise cakma olanlarida tipki orjinali gibi ayni is goruyormu?
Biliyormusun dedi, ben ne yaptiysam kader icabi yaptim dedi. Ben gene sustum.... Kimbilir sende belki kaderin memurusun vazifeni yapiyorsun dedi.

a.zorba

Cakma elnec ler update yaptığın zaman programlayıcı kullanılamaz hale geliyor kendi ile gelen cd ile kullanacaksan sorun yok oto işi yapanlar genelde cakma elnec kullanıyor . Kurtarma program lari vs var ama oldukça zahmetli.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

RaMu

Konuyu baştan sona okuyunca
@olumyolu549 'a ne oldu acaba merak ettim,
kendisi forumu takip ediyorsa işe atıldı mı, atıldıysa sonuç ne oldu, bahsedebilir mi?
Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html

olumyolu549

Alıntı yapılan: RaMu - 22 Haziran 2016, 10:19:57
Konuyu baştan sona okuyunca
@olumyolu549 'a ne oldu acaba merak ettim,
kendisi forumu takip ediyorsa işe atıldı mı, atıldıysa sonuç ne oldu, bahsedebilir mi?

Merhaba  malesef olmadı bazı sağlık sorunları ardından ekonomik sorunlar yaşattı dükkan tutmuştum ama sonradan yapılan depozito v.s pazarlığıda beni bu yolda sinirlendirdi kart tamir süreci için bazı araç gereçleri satın almıştım şuanda  v/ı cihazı ve programlayıcım eksik.

RaMu

Öncelikle geçmiş olsun,
anlaşılan işin peşini bırakmadın,
umarım kısmet olur, başlarsın hayırlısıyla.
Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html

olumyolu549

bırakmadım daha hırslı ve kararlıyım ama durumumu düzeltmem gerek acilen.O yüzden elle dizgi gibi kablo konnektör lehimleme gibi  yapılacak işlerde arıyorum bahaneyle buradada belirteyim :) şuanda telekom alanında işbaşı yaptım  network teknikeri olarak.Dileklerin için teşekkür ederim.Umutsuz değilim ama biraz hırpalanacağım galiba.

RaMu

Çalışkan ve azimli olan kişi her halükarda istediğine ulaşır,
düşsede ayağa kalkabilir.

olumyolu549

Alıntı yapılan: RaMu - 24 Haziran 2016, 17:24:53
Çalışkan ve azimli olan kişi her halükarda istediğine ulaşır,
düşsede ayağa kalkabilir.
İnşallah temenniniz gibi olur yokas çok zor günler var önümde.

mesaj birleştirme:: 30 Haziran 2016, 12:39:57

Alıntı yapılan: sezgin05 - 24 Haziran 2016, 17:32:33
http://tr.aliexpress.com/item/Free-Shipping-100-Original-New-MiniPro-TL866CS-Prgrammer-6pcs-Free-items-USB-Universal-Programmer-Bios-Programme/1300929190.html?spm=2114.010208.3.19.2vqi94&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_4_10037_10017_404_507_10032_10040,searchweb201603_1&btsid=1db9466b-d3b3-4808-b928-e493e3d750de

(Resim gizlendi görmek için tıklayın.)

oldukça memnun kalırsın. 3yıldır kullanıyorum.

sende manisalısınız herhalde :)   bununla kart tamirinde karşılaştığımız mcu eeprom v.b hepsini kopyalayabilirmiyiz.

kutahyaspor

ben de manisadayım ama "şehzadeler şehri" Amasya da olabilir. :)