Free enerji

Başlatan z, 24 Şubat 2012, 23:56:51

OG

Çoluk çocukla mı uğraşıyırsunuz. Bırakın oyalansın.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

gambit1244

[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

pisayisi

Kendi güç kaynağının gücünü hesaplıyor 320 watt oysa 5.5 amperlerde çıkış voltajı sıfırlar seviyesinde. Bu 320 watt olarak hesapladığı  azami güç anlık değeri oysa gerilim sıfırlara inmiş durumda gerçek güç sıfır . Bu watmetre zımbırtısı hattı kendi iç direnci üzerinden kısadevre ederek sample alıyor açık devre gerilimi ile ölçtüğü bu akımı çarparak sözde gücü hesaplayıp ekrana veriyor.
Motor jenerator sisteminde ise çıkış dc imiş hadi ordan, osiloskop daya çıkışa çıkış nekadar dc anlarsın. Bir mıknatıs  bobin düzeneği anlık impuls geçişleri ile kısa süreli yüksek gerilim veriyor. Ölçtüğü bu tepe noktadaki güç değeri...

sıfırrr güç...
Murat

OG

AsHeS

'z' hocam videoda ki arkadaş dava falan diyor bu sitede ki yazılanları delil olarak kullanmanız sizin lehinize olur diye düşünüyorum

gambit1244

ya arkadaş önce kendi davasıyla uğraşsın 650 bin tl zarara sokmuş belediyeyi
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

gambit1244

ayrıca adama laf etmeyin sen şarlatansın yalancısın diye
adam sizi bizi kandırmaya çalışmıyorki
kendiside inanmış gerçek olduğuna
adam gerçekten iman ediyor
buyüzden inanç ve siyaseti daha güzel bi dünya için birbirinden ayırmak istiyoruz
yaşasın technocracy

AsHeS

.

RcALTIN

önceki konuyu bilmiyorum ama üst mesajlardaki videoda muhtemel "pervendev motoru" parçası olabilecek 2 parça gördüm. hemen youtube'dan elemanın profiline baktım gerçektende pervendev motoru yapmaya çalışmışlar :D free energy diye birşey olmadığını o deneyimle öğrenmeleri ve yine birşeyleri gözden kaçırmış olduklarını anlamaları gerekiyordu fakat yeniden beleş enerji hırsıyla farklı birşeyleri ısrarla savunup kendini dünya aleme rezil etmeyi tercih etmiş... şu meşhur fos proje "erke dönergeci"nin arkasında nasıl insanlar olduğunu hep merak ederdim, aşağı yukarı bu mantalitede insanlarmış demekki 8)

ANKARA'nın DİKMENİ 1

ANKARA'nın DİKMENİ 2

tırıdan vırı. bence uğraşıp bu insanlara birşeyleri kanıtlamaya gerek yok, tüm salyalarını akıta akıta koca forumun tüm üyelerine aklınca hakaretler edecektir yine...dolayısıyla buranın her bir üyesine söz hakkı çıkaracak. bir konu açılmıştı bir aralar, benzer şekilde toprakla çalışan araba yapacağı iddia edilen bir yurdum muciti hakkında eleştiri yapınca o konuda birisi bana kızmıştı, bu adamlar "sabahtan akşama kadar kıraathanede dizi film izleseler daha mı iyi, en azından birşeyleri araştırıyorlar" diye, sonuç ortada :-X
KİMSEYİ ENGELLEDİĞİM YOK, ÖZEL İLETİ DEVRE DIŞI !

gambit1244

:DDDD "foot control" bölümünde sesli güldüm

şaka bi yana bu adam penderev motoru yapmış
ayrıca başarmış.. fakat burda yaptığı şey şu girişe verdiği minik motor üstteki videodaki ayak hareketini gerçekleştiriyor...
yani bir motorla mıknatısları tetikleyip sonra ana şaftttan çıkış alıyor ben bunu 3 4 sene once denedim hatta neodmium mıknatıslarım hala odamda durur

bu neodyum mıknatısları içinden akım geçirerek yapıyorlarmış
ayrıca ısındıklarında atomik yapıları bozulduğu için kullanılamıyormuş

fakat anlamadıgım nokta

bu video ocak 2012 de çekilmiş ve yüklenmiş

tip.MOV

buradaki sistem gayet basit

fakat bize gönderdiği tahta düzenekte nasıl oluyorda mıknatıssız daha fazla güç üretiyor hemde bu videodan iki gün önce?
iki videonun yükleme tarihlerine ve kullanılan teknolojilere dikkat...

SON DARBE.MOV

bunları tartıştıgımız için bende utanıyorum ama bilim ve araştırma çerçevesinde her türlü ihtimali degerlendirmek gerek bence.

ama genel kanaatim şu

Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.

OG

İş, güç, enerji gibi temel kavramlardan bile yoksunken nasıl işletmiş vatandaşları.

RcALTIN

Alıntı yapılan: OG - 25 Şubat 2012, 04:00:51
İş, güç, enerji gibi temel kavramlardan bile yoksunken nasıl işletmiş vatandaşları.

beni bu zavallıdan öte vatandaşın 650.000tl parasının sorumsuz ellerle ne kadar kolay çöpe atılabiliyor olması düşündürdü, gerçekten yazık, nasıl bir ülkede yaşıyoruz böyle... birileri zihni mastürbasyon yapacak diye bizim ödediğimiz vergilerimiz, paralarımız yok yere saçma sapan işlere harcanıyor.
KİMSEYİ ENGELLEDİĞİM YOK, ÖZEL İLETİ DEVRE DIŞI !

gambit1244

Alıntı yapılan: RcALTIN - 25 Şubat 2012, 04:13:35
beni bu zavallıdan öte vatandaşın 650.000tl parasının sorumsuz ellerle ne kadar kolay çöpe atılabiliyor olması düşündürdü, gerçekten yazık, nasıl bir ülkede yaşıyoruz böyle... birileri zihni mastürbasyon yapacak diye bizim ödediğimiz vergilerimiz, paralarımız yok yere saçma sapan işlere harcanıyor.
+1 bunun dışında neler neler var kimbilir bu ufak bi noktadır

mcan

Alıntı yapılan: RcALTIN - 25 Şubat 2012, 04:13:35
Bence sorumsuzlukdan öte iki taraflı hatta tek taraflı cebe indirme operasyonu.Ortada cebe indirilecek para var bir de vizontele filminden çıkmış istekli bir deli emin var...adamı işe alıp hooop bir süper proje ve para cepde. sonra suçu sadece adama yıkmalar filan türlü taklalar.

Mühendis adayı ilerde çalışma hayatına atılacak arkadaşların dikkatine bırakın burdaki videolardaki hakaretleri ve sadece adamın konuşmasına ,hal hareketlerine mimiklerine kendine güvenine vs... bakın. İlerde çalışma hayatınızın her kademesinde kendine bu derece  bu tarz tiplerle karşılaşabilirsiniz.Bu sizin altınızda çalışan usta başınız , üstteki patronun yiğeni, yandaki rakibiniz müdürünüz amiriniz ,müşteriniz herşey ama herşey olabilir. O sebeple cahil cesaretli olarak değil ancak kendimize güvenerek iş yapmalıyız.Konuştuğunuz sinek vızıltısı gibi bir tonda yada belki öyle böyle gibi olduğunda bu tarz adamlar direk sizi susturur.En basit örnek staja giden mühendis adaylarına ustabaşı vs.. gibisinin laf sokmaları .Haklı oldukları yerler çok var ancak haksız oldukları yerleride aynı şekilde bildirmek de lazım yeri gelince.

pwm.c

Free enerjiyi açıklamak için bir Nasrettin Hoca fıkrası anlatmak istiyorum.

Hoca birgün çarşıya gitmiş geziyormuş. sonra bir giyisi satan yere gelmiş. eline oradaki sarığı alıp sormuş "bu kaç akçe?" diye. satıcı ise "5 Akçe" demiş. sonra Hoca dier eline ordaki kaftanı almış. "peki bu kaç akçe?" demiş. satıcı "o da 5 akçe" demiş. Hoca sarığı oraya bırakıp kaftanı alıp gitmeye başlamış. satıcı arkasından seslenip "Hocam parası nerede?" demiş. Hoca ise, "ne parası?" demiş. satıcıda "kaftanın pasını vermedin" demiş. Hoca ise "yav sarık 5 akçe değilmiydi? buda 5 akçe. onu bırakıp bunu aldım işte" demiş. satıcı ise "iyide sarığın parasını vermedin?" hoca şu cevabı vermiş, "yav sarığı almadımki, sen almadığın şeyin parasının verirmisin?"
:o  :D :D :D
motor ve jeneratörden fazladan enerji almak sanırım böyle bişey.
_/\/\/\_ -[ı- -ı>|- -|ı|ı|ı- -ı< -||- -l[]l-