Haberler:

Eposta uyarılarını yanıtlamayınız ( ! ) https://bit.ly/2J7yi0d

Ana Menü

Free enerji

Başlatan z, 24 Şubat 2012, 23:56:51

z

Yazımı bu işlerden anlamayanların dahi anlayacağı uslüpta yazacağımı söylemiştim ama olmadı.

http://www.cncdesigner.com/wordpress/?p=1022

Totoronun icatcısının youtube daki videosuna Bunalmis adıyla  yorum yazmaya kalktığımda "You have been blocked by the owner of this video." uyarısı almaya başladım.

Linkimi oraya yapıştıracak biri varsa memnun olurum.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Tlepsh

Anadolu'da bir üniversite de Fizik bölümünde çalışıyorum. Bu yıl birinci sınıfta sadece 4 (yazıyla dört) öğrencimiz var.
Maalesef ki pek çok üniversitemizde de durum bunun aynısı. Eğitim programlarımızın güncel olmaması, yeterli istihdam sağlanamaması v.b. sorunları bir yana bırakırsak, duyuyoruz ki yüksek öğretim kurumu fizik bölümlerini kapatmayı düşünüyor ve hatta kendi üniversitemde bile pek çok bölüm birinci sınıfta verilen fizik derslerini zorunlu olmaktan çıkarmayı düşünüyor.

Tüm bunlar ışığında bu örneğe de bakarsak geleceğimizin karanlık olduğunu söyleyebilirim.

Saygılarımla...

SpeedyX

Ben de free enerji var diye geldim soruyorum, buna harcadığınız zamana yazık.

Bedava enerji bulduysanız söyleyin, 80 lira fatura gelmiş yine... 44 lira kullanım tutarı, 26 lira vergiler, 12 lira da vergiler ve kullanım tutarının katma değer vergisi!! Verginin de vergisini almıyolar mı.....(......)....@^$+$½%#

muhittin_kaplan

Bu ne okumuş merak ediyorum.

Mucit23

CLR

Teorik eksikliğinden kaynaklı bir durum. İstediğiniz kadar anlatmaya çalışın, fikrini değiştiremezsiniz.
Knowledge and Experience are Power

mcn

adam 20 W ı 1300 W a çıkartıyor,yürü be kim tutar seni son darbe :)
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

suleymanq

bence wikipedia'da ''sarlatan'' kelimesine adamin resmini koymalari gerek))

t2

Daha bin çeşit kelime cuk diye oturur. ünvan üstüne ünvan. general gibi olur :)

Bazen okulu boşuna mı okuduk diye düşünüyordum.
Okuldaki teorik bilgiler pek lazım olmuyordu.
Bu vakadan sonra gördüm. evet boşuna okumamışız.

Vatandaş yaptığı şeye o kadar  inanmış ki masaüstü wattmetreyle karıştırmayın demiş.
Düşündükçe  bu kişinin kahveden  dışarı çıkmaması gerektiğine kanaat getiriyorum.
Orada hakettiği  saygıyı fazlasıyla görecektir.

RcALTIN

Alıntı yapılan: z - 25 Şubat 2012, 11:48:00
Yazımı bu işlerden anlamayanların dahi anlayacağı uslüpta yazacağımı söylemiştim ama olmadı.

Totoronun icatcısının youtube daki videosuna Bunalmis adıyla  yorum yazmaya kalktığımda "You have been blocked by the owner of this video." uyarısı almaya başladım.

ben deniyorum olmuyor, "error try again" diye hata veriyor...
KİMSEYİ ENGELLEDİĞİM YOK, ÖZEL İLETİ DEVRE DIŞI !

muhendisbey

bende denedim lini vermeyi ama olmadı. Özellikle gambitin eklediği inci swf si çok mükemmeldi :D
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

AsHeS

Alıntı yapılan: z - 25 Şubat 2012, 11:48:00

bunalmis hocam ellerine sağlık biraz "gaddar" yazmışsın yazıyı ama cuk oturmuş gediğine

muhendisbey

benimde mesajımı silmiş beni de engellemiş :D Tipik ezik psikolojisi.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

AsHeS

Alıntı yapılan: muhendisbey - 25 Şubat 2012, 15:49:18
benimde mesajımı silmiş beni de engellemiş :D Tipik ezik psikolojisi.
Arkadaş kendini wattmetrenin öyle çalıştığına odaklamış fakat farkedemediği  ise bunalmis hocanın anlattığı gibi aslında öyle çalışmadığı :)

muhendisbey

mesajımda hakaret yoktu bak aynen şu

P=IxV ise

senin cihazın paralel olarak akımı nasıl ölçüyor :D

Diyelim ki fazladan güç buldun. Bu fazladan güç nereden geldi? Beyin gücü mü? :D

yazı bu, sadece bir kısmı kalmış

madem fazladan güç ürettin motorlar niye kendi kendini beslemiyor?