MIT 6.002x Kursu

Başlatan elektronikhobi, 02 Mart 2012, 13:27:18

secretagent

erdem diğer kurslar nezaman başlıyor ve nasıl katılabiliriz

secretagent

ayrıca bu derslerle ilgi,li döküman varsa paylaşırsan seviniriz

Erdem

İleride açılacak kurslar hakkında bilgi almak için  bu adresten elektronik posta adresinizi girerek kayıt olabilirsiniz.

Eylül ayında büyük ihtimal yeniden tekrarlanacak. Gene de sistem şu an açık. Tekrar başlayana kadar dersleri takip edebilir, alıştırmaları yapabilir ve Websim'i kullanabilirsiniz.

Ders notlarının özetlerini bu adresten bulabilirsiniz. Aslında ders notları sanırım 300-400 sayfa kadar. Ders notlarını kurs sayfasından indirebiliyorsunuz. Ders notlarını hem öğrencinin not alabileceği şekilde, hem de hazır yazılmış olarak hazırlamışlar. Örnek olarak işlemsel yükselteç ile ilgili bir ders notunu koydum. Ama şahsen ben yazıcım olmadığı için tüm notları elle yazdım  ;)

Ders kitabına  (alım gücü düşük öğrenciler düşünülerek) kurs süresince erişilebiliyor.

fgokcegoz

Alıntı yapılan: Erdem  - 14 Haziran 2012, 10:07:46
Sonunda sertifikayı da aldım  :D

Sertifika
Sertifika (notu da gösteriyor)

Bu kursun 2012 güz dönemi sertifikaları için bir bilgisi olan var mı arkadaşlar. Kurs biteli 2 hafta oldu, ortada bir bilgi yok. Nasıl bir yol izleniyor edx sertifikalarında acaba.
"Vicdanın ziyası, ulûm-u diniyedir. Aklın nuru, fünun-u medeniyedir. İkisinin imtizacıyla hakikat tecelli eder." (Bediüzzaman Said Nursi)

pea

@fgokcegoz
Sayfasında yeni bildirim çıkmış.3 Ocak'a kadar sertifikalar çıkacak