CCS in kütüphane dosyalarını Hi-tech'de çalıştırma

Başlatan mokan, 29 Mart 2012, 21:53:22

mokan

Merhaba arkadaşlar,
       CCS in kütüphane dosyalarını hi-tech de çalıştırabiliyor muyuz? Şu anda ccs kullanıyorum, ancak sanırsam derleyici de bir sıkıntı var. Mesela kesmelere izin veren bir fonksiyonu ardı ardına 4-5 kere yazmazsam sanki derlemiyor gibi. CCS in crack sürümünü kullanıyorum. Sıkıntı belki bundan kaynaklıdır. Bundan dolayı hi-tech de çalışmak istiyorum. Şimdi ccs'de çalıştığım projeyi hi-tech e aktarmam gerekli. Fakat hi-tech in kendi kütüphane kodlarına dönüştürmek epey zamanımı alacak. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Erol YILMAZ

CCS ile Hi-tech arasında birçok fark var,
Delay_ms() gibi komutlar kullandı isen bunun Hi-tech te kolay bir karşılığı yok.

Fakat CCS de bahsettiğiniz tarzda bir hata olacağını hiç sanmıyorum...

mokan

Evet incelediğimde fonksiyonların farklı olduğunu gördüm. Ondan sordum ccs kütüphane dosyalarını hi-tech'e atabiliyor muyuz diye. CCS'de ki soruna gelirsek, daha önce sağlam ve güzel bir şekilde çalışan programım şimdi çok değişik şekilde çalışıyor. Yapısal olarak kesmelerde bir değişiklik yapmamama rağmen. Yukarıda bahsettiğim gibi mesela bir komutu 5-6 kere ard ardına yazınca görüyor gibi. CCS'in crackli olması dermeleme işlemini hatalı yapmasına sebep olabilir mi?