CCS PIC C PCWH 3.206

Başlatan ahmetu, 06 Ağustos 2004, 22:50:11

ahmetu

biraz önce overnetten indirdim ama yahoo grouplara upload taraftarı değilim indirmek çok zor oluyor bildiğiniz yer varsa oraya göndereyim.

Erol YILMAZ

Sayın Ahmetu 3.206 yı denediniz mi?
Nasıl, problemlerde artma yonunde mi yoksa azalma yonunde mi artis var?

mmengi

sevgili hocam yahoo groups lar gerçekten bazen sorun çıkarıyor.Yahoo briefcase aç kendine onun içine koyabilirsin sorun çıkarmıyor.

ahmetu

arkadaşlar 3.206 versiyonu http://briefcase.yahoo.com/xarnez/ adresine upload ettim;

username: xarnez
password: picproje

@erol
3.203 versiyonda RDA kesmenin çağırdığı bir fonksiyonda sorunum vardı, yalan yanlış hesap yapıyordu meğersem bug mış şimdi sorun ortadan kalktı, 3.206'nın zaman içinde ne halt olduğu ortaya çıkar :D

Erol YILMAZ

DumrulBey

Merhaba,

Arkadaşlar yeni sürümleri eskisinin üzerinemi yüklemek gerekiyor, yoksa eskisini bir şekilde kaldırıp yeniden yükleyeceğiz?

Ayrıca bende lisans dosyası olarak bir üniversiteye ait olan var. IDE ile birlikte üç lisansı kapsıyor. Yeni sürümlerde problem yapar mı?

Alıntı yapılan: "ahmetul"arkadaşlar 3.206 versiyonu http://briefcase.yahoo.com/xarnez/ adresine upload ettim;

username: xarnez
password: picproje
Dostum eline sağlık. Çok zahmetli iş aslında. Gidip başka yerden çekip başka bir yer yüklüyorsun. Nasıl zor bir şey olduğunu bilirim. Ne deyim, helal olsun...

Alıntı yapılan: "Erol"Dosyayi goremedim.
Erol, önce Sign Out ol. Sonra Sign in as a different user yazan yere tıkla ve yukarıdaki kullanıcı bilgilerini kullanarak giriş yap, o zaman görürsün. Ben şu an çekiyorum toplam 3 dosya var.

Başarılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

Erol YILMAZ

DumrulBey

Alıntı yapılan: "DumrulBey"Arkadaşlar yeni sürümleri eskisinin üzerinemi yüklemek gerekiyor, yoksa eskisini bir şekilde kaldırıp yeniden yükleyeceğiz?

Ayrıca bende lisans dosyası olarak bir üniversiteye ait olan var. IDE ile birlikte üç lisansı kapsıyor. Yeni sürümlerde problem yapar mı?
Yukarıdaki sorularımı cevaplayabilecek bir Allah'ın kulu yok mu? Ayrıca elinizde bu program için bir takım kütüphaneler var mı? Henüz yeni başladım tecrübeli arkadaşların kütüphanelerinden faydalanmak isterim.

Sevgiler, saygılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

Erol YILMAZ

Alıntı Yap
Arkadaşlar yeni sürümleri eskisinin üzerinemi yüklemek gerekiyor, yoksa eskisini bir şekilde kaldırıp yeniden yükleyeceğiz?

uzerine yuklersen dosyalarin hepsini guıncellemis olursun. Yani problem olmaz.

Alıntı YapAyrıca bende lisans dosyası olarak bir üniversiteye ait olan var. IDE ile birlikte üç lisansı kapsıyor. Yeni sürümlerde problem yapar mı?

Lisans dosyasi belli bir versiyon icin gelmiyor. Lisanslı kullanıcıların CCS den guncelleme imkani oldugundan bu dosya versiyon bagli değil.
Ama bu lisansın 5000 kisi de gorundugu ortaya cikarsa belki PCWH in icine bir kod ekleyip bu lisans dosyasini iptal ederler.

XNHCX

CCS_PCW_v3.206.rar

http://www.mcu.cz/atm/
Home/MCUserver/Programs  içinde...

Digimensch

Arkadaslar verdiginiz Linkler calismiyor.
Acaba su CCS derleyecisini tekrar bir yere yükleseniz.
saygilarimla

Ersin

diger konularda baktim gercegi bulmusun ama once bir tarihe bak,en son mesaj gecen sene yazilmis linkin calismamasi normal