Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

Arduino Satin almak

Başlatan rakkoc, 24 Mayıs 2012, 10:03:43

rakkoc

Merhaba arkadaslar "Arduino Mega ADK" satin almam lazim; Daha onceden aldiginiz onerebileceginiz bir yer varmidir acaba ?

(Not: Sorma sebebim internette satis yapan siteleri telefonlar ariyorum hic cevap vermediler emucit, robitshop filan telefonuna bakmiyrlar)

muhendisbey

Cok cok acil degilse ebaydan klon urun alabilirsin. Hem de ucuza mal edersin.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

t2

Alıntı Yap(Not: Sorma sebebim internette satis yapan siteleri telefonlar ariyorum hic cevap vermediler emucit, robitshop filan telefonuna bakmiyrlar)
Email yazdınız mı?

CoşkuN

Robotistan'dan alabilirsiniz, genellikle aynı gün kargoya verirler.

bymrz

Alıntı yapılan: t2 - 24 Mayıs 2012, 10:08:09
Email yazdınız mı?

Ben de telefonuna bakmayan kişiden, bir sorun olduğunda da ulaşılamayacağını düşünerek bir ürün almam...( Kendini ispatlamış bir firma değilse tabi ki. )

t2

Ben alırım.  Çok aldım.  Satıcı emaile detaylı cevap veriyorsa, sorduğun şeyden daha fazlasını bildiriyorsa yerterlidir.
Bilgiyi illa ki ses olarak duymak gerekmez.  Hatta email telefondan daha iyidir. müsait olduğun zaman cevap verirsin. müsait olduğun zaman sorarsın. E ticaret sitesine, hiç  telefon yazılmasa yeridir. Formudaki tüm arkadaşları tenzih ederek şu konuyu hatırladım

kasif

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama sanki istanbul kadıköy yazıcıoğlu iş hanında birisinin vitrininde görmüştüm, ama küçük modelleri olabilir diye hatırlıyorum. Belki fazlası vardır da vitrinde yer olmadığı için koymamış olabilirler