Android için navigasyon programı önerisi bekleniyor

Başlatan t2, 08 Haziran 2012, 23:26:38

t2

Cep telefonunda android var. rehber programı var. arama yaptığımızda intertnetten adresi buluyor haritayı gösteriyor. Google haritası kullanılıyor.

Telefon yerine tablet pcyi kullanmak istiyorum. gpsi var. İnternete ihtiyaç duymayan, gpsi kullanan ve haritaları kendinden yüklü olan bir program kurmak istiyorum. Gerekirse 6 ayda veya senede bir haritayı güncelleyebilirim.

Android için böyle güzel bir program   ne önerirsiniz?

muhittin_kaplan

muhittin_kaplan

hım tabletmiş
benim telefona yüklediğim igo var.

t2

Ndrive Türkçe Ücretsiz Navigasyon Demiş
http://uploaded.to/file/x42d6cwo

Alıntı YapNdrive internet bağlantısı olmadan ücretsiz çalışan gps programıdır. Türkçe Desteği bulunmaktadır ayrıca Türkçe sesli olarak yol tarifi yapmaktadır.Kurulum hakkında gerekli bilgiler linki indirdiğinizde bulabilirsiniz.Android işletim sistemine sahip telefonlarda çalışmaktadır.

serdararikan

erolca

eroool

LukeSkywalker

Maxim

sygic kullandıktan sonra igo ya bakmazsınız
sanırım bu açıklama yeterlidir  :)

OG

Alıntı yapılan: Maxim - 09 Haziran 2012, 09:15:09
sygic kullandıktan sonra igo ya bakmazsınız
sanırım bu açıklama yeterlidir  :)
Bunu arkadaşım da söyleyip benim telefona kurdu ama denemedim.

Alıntı YapGerekirse 6 ayda veya senede bir haritayı güncelleyebilirim.
Bu durum harita firmaları ile ilgili. TR için harita yapan 2 firma var derler. Onlar güncellerse yeni harita çıkar.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Mucit23

Bende Sygic yükledim. Şimdi Türkiye haritasını indiriyorum. Baya büyükmüş haritası 587mb.
İgoyu bulamadım. Google playde ionroad diye birşey çıkıyor üst sıralarda. Oda navigasyon değil herhalde

muhittin_kaplan

igo playda yok. varsada demo dur
sygic i bulalaım bakem.

Mucit23

Sygic ı yükledim. Güzel arayüzü felan çok kullanışlı menüsü Türkçe. Sesli yönlendirmesi Türkçe olarak seçilebiliyor. Tam aradığım gibi bir program. Daha yolda denemedim ama.
Sygic yanlız 5-10 günlük deneme sürümü ile çalışıyor. Ücreti yaklaşık 24Euro(Sadece Türkiye için). Satın almak istiyorum. Galaxy S2 ile kullanacağım. Değermi sizce yoksa daha iyi programlar varmıdır. Mesela sygic kullananlar için sorayım, Haritayı güncel tutuyorlarmı?

JKramer

Sygic sitesindeki ürünlere baktım, Doğu Avrupa haritası 29,99 € (içinde Türkiye de var), sadece Türkiye haritası olanı ise Mucit23'ün dediği gibi 23,99 €. Acaba Doğu Avrupa pakedinde Türkiye haritası kısıtlı olabilir mi?

Bu arada Igo'yu denemek isteyenler için, akşam eve gittiğimde indirdiğim adresi verebilirim. Fiyatı biraz tuzluydu sanırım, Sygic iyiyse ben de almayı düşünebilirim.

Maxim

Mucit23

İlginç telefonu aldığımda yanında 8GB sd kart vermişlerdi. Bugün yeni takıyorum. İçerisine zaten igoyu koymuşlar. Bende hemen yükleyip lisansını felan aktif ettim. Kullanıyorum şimdi