önerebilecegınız virüs programı varmı

Başlatan emrah, 16 Haziran 2012, 18:12:26

emrah

pc yi kasmadan full versiyon virüs programı en iyi hangısı? eset antivirus var bitane 3 versiyonu adam full yapmıs  ama pek güvenılır degıl sanırım

pisayisi

microsoft security esential süper bence hem beleş, hem güncel, hem pc yi yormaz hemde silemediği meret yok ;D
Murat

MC_Skywalker

McAffee Enterprise kullanıyorum sorunsuz. şirkette de kritik 5 server ve 10 pc koruyor.

gevv

Alıntı yapılan: pisayisi - 16 Haziran 2012, 18:21:05
microsoft security esential süper bence hem beleş, hem güncel, hem pc yi yormaz hemde silemediği meret yok ;D

lisans kontrolü yapıyormu sonra yazılım sahteciliği olayı çıkmasın :)

malpaslan1979

comodo bir yıla kadar beleş. şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. sürekli güncelleniyor. bir yıl boyunca rahatlıkla kullanabilirsin.

papsukkal

avast! Free Antivirus 7.0.1426

iki gün öce indirip arkadaşın laptopuna kurdum. hdd yi neredeyse kazıdı tertemiz yaptı. ama kasarmı bilmem test  etmedim.

Huzame

Ben de üç senedir mcfee kullanıyorum memnunum eskiden sık sık format atardım bu aralar format atmadığımın farkına vardım. Mcfee ile ilgili olup olmadığını bilmiyorum ama yaptığım işler eskisiyle aynı. Çalıştığım şirket de mcfee kullanıyor. Tavsiye olunur nacizane

Burak B

Paranız varsa Kaspersky' den şaşmayın. Paranız yoksa Microsoft Security Essentials' ı kullanabilirsiniz.
"... a healthy dose of paranoia leads to better systems." Jack Ganssle

emrah

Alıntı yapılan: ByteMaster - 16 Haziran 2012, 19:25:19
Paranız varsa Kaspersky' den şaşmayın. Paranız yoksa Microsoft Security Essentials' ı kullanabilirsiniz.
şimd bunu indrmeyı denedım ındrdım kuracaktım filtre yonetıcısı yuklemen lam felan dedı. laptopta kurdugum xp kopya xp oldugu için kurulmazmı bu  program? mıcrosft wındows sayfasndan guncelleme felan cıkıyo bıde :) tam nerden ındrcegımı nasıl kuracagımı anlatablrmısınz ?

FEHMİ_ASM

Kesinlikle Avira Antivir. Güncel birçok keylogger ve rat ı tanıyor ve bir rat'ı fud dan ilk düşüren antivirüslerin başında geliyor.  Eğer antikeylogger da kullanmayacaksanız Avira kullanın.
Hz.Hamza'nın Belinde İki Kılıç Duruyor ! Attığı Her Adım Bir Kalbi Durduruyor ! Ey Hamza ! Gördüğün Hiçbir Şeyden Korkmazsın , Bu Doğru Ama Heybetini Gizli Tut , Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor !  İşte Hz.Ömer ve Hz.Ali , Biri Hattaboğlu , Biri Haydâr-ı Kerrar ! Ve Kolkola Ölümün Ağzına Giriyorlar !  Azrai

pisayisi

Alıntı yapılan: gevv - 16 Haziran 2012, 18:38:33
lisans kontrolü yapıyormu sonra yazılım sahteciliği olayı çıkmasın :)

sec esentials Lisans kontrolü yok her koşulda çalışmakta...
Murat

omenek

Daha önce awast kullanmıştım sorunlar yaşadım sonra AVG kullanmaya başladım gayet memnunum.

muratdu

Sanırım 4 yıl oldu. Hala Kaspersky PURE (Ver. 9.0.0.192) trial kullanıyorum. Memnunum. Nasıl trial ise artık  :o

emrah

esentials indirdim fakat kuramadım yazılımı guncelle felan dedı.  avins 2012 indirdim sp3 xp istiyor en az pc de sp2 xp kurdum. sp3 cd çizik oldugundan format atamadım. sp3 imagine nerden indirebilirim saglam kaynak?