Nerden usb kablo alabilirim

Başlatan yldzelektronik, 02 Temmuz 2012, 11:30:44

yldzelektronik

Adetli usb b-tipi (printer kablosu)  alacağım.Uygun fiyatla nerden alabilirim?
Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

mozkan87

yldzelektronik

1,9 tl fiyat verdiler.daha önce başka bir firmadan 1tl civarında satın alıyordum.Şuanda ellerinde yok ve 10 gün sonra gelecekmiş,hemen lazım ve biraz pahalı geldi.Başka önerileriniz olacak mı?
Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

t2

• 1.8 metre USB 2.0 blendajlı kaliteli USB yazıcı kablosu bende var. 
    10 koli alırsanız tanesi 0.7 USD + kdv

Elimde 10 koli yok fakat depodan hemen getirtiriz

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

muhittin_kaplan

Tam Esnaf.
10 Koli alırsanız olur. Ama elimde 10 koli yok.  ;D

t2

Ciddiyim, koliler 150 adetliktir. teslimat 1 gün.

yldzelektronik

Normalde 100 adeti 0.5 dolardan alabiliyorum.Satın aldığım firmadan 10 gün sonra gelecek.Şuan için acil 25 adet ihtiyacım var.

Uygun fiyata kablo satan firma bilipte söylemek isteyen varsa söylesin. yoksa farklı yorumlara gerek yok.

t2

Hocam 100 adeti 0.5 dolardan aldığınız kablolardan memnunsanız aldığınız yeri öğrenebilir miyim?  10 gün veya 1 ay beklemek benim için sorun olmaz.

Bir ara ucuz USB 2.0 kablo buldum, ama sorun çıkıyordu.  100 tane aldın 20 tane bozuk çıkabilir. Hepsini denemek  mümkün olmuyordu. rezil olduk resmen. iyi ki daha fazla almamışım.

yldzelektronik

1000 adet alırsanız 0.7 dolar + kdv ile adresinize ertesi gün gönderebilirim...  ;)

sl150c usb 1.1 moment bilgisayar!

t2

Silinen mesaj, (önemsiz bilgi)

yldzelektronik

Sorduğum şey sadece aldığınız firmanın ismi.Söylemek isterseniz burdayım.Nihayetinde askeri bilgi değil.Daha fazla söze sanırım gerek yok.İyi çalışmalar.