izmirliyim kursuzsum....

Başlatan viomaster, 02 Temmuz 2012, 20:50:30

viomaster

arkadaşlar izmir de açılacak kurs yokmu nedir bu izmirin yoksulluğu bir site vs yokmu pic plc icin açılacak kursları söyleyen

teknikelektronikci

Topragim izmir hep gavur memleket muamelesi görüyor her konuda bu i$ böyle ;)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

ArGeMaNiA

Haydi göreyim sizi, vazife-i ubudiyetinizi unutmamak şartıyla öyle çalışınız ki,  rûy-i zemini, her tarafı herbirinize görülen ve her köşesindeki sesleri size işittiren bir bahçeye çeviriniz.

serhat1990

Elginkan Vakfı ' nın kursları oluyor. Manisa'da ve eğitimi başlangıç için ideal...

F.T

Elginkan Vakfı nda ne ararsan bulursun.plc pic ....
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

subram

izmirden bu kurslara katılan oldu mu hiç?
http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

serhat1990

Alıntı yapılan: subram - 04 Temmuz 2012, 02:09:06
izmirden bu kurslara katılan oldu mu hiç?

Elginkan Kursu'na diyorsanız ben katıldım hocam 2 sene önce . PİC MİKRODENETLEYİCİLER kursuna katıldım.

mr_knox

Alıntı yapılan: serhat1990 - 04 Temmuz 2012, 08:17:39
Elginkan Kursu'na diyorsanız ben katıldım hocam 2 sene önce . PİC MİKRODENETLEYİCİLER kursuna katıldım.

peki genel olarak nasıl buldun ? yani eğitimini?
kutsal kitapları okuyup anlamayan dindar okuyup anlayan ateist olur.  ( Nikola Tesla )

serhat1990

Orada bana kalırsa adım atmayı öğretiyorlar gerisi kişiye kalmış devam edersen geliştirirsin bırakırsan unutursun .  Ben memnunum bana mikrodenetleyicileri sevdirdi bende bu alanda çalışmaya başladım. Söyleyebileceğim bu var...

computerboy

Alıntı yapılan: ArGeMaNiA - 03 Temmuz 2012, 01:22:17
Konya'da da yok ama..

Evet haklısın hocam. MEB olsun Halk Eğitim, Belediye (Komek,Mermek,Karmek) ve diğer eğitim veren şirketlerin hiç biri Konyada elektronik ve yazılım konusunda kurs açmıyor. İşin garibi prof derecede ARM9 gömülü sistem eğitimi alabileceğin bir yer var. :)

Reklam gibi olmasında belki birilerinin işine yarar. http://www.armturkiye.com/

serhat1990

Alıntı yapılan: computerboy - 04 Temmuz 2012, 10:35:16
Evet haklısın hocam. MEB olsun Halk Eğitim, Belediye (Komek,Mermek,Karmek) ve diğer eğitim veren şirketlerin hiç biri Konyada elektronik ve yazılım konusunda kurs açmıyor. İşin garibi prof derecede ARM9 gömülü sistem eğitimi alabileceğin bir yer var. :)

Reklam gibi olmasında belki birilerinin işine yarar. http://www.armturkiye.com/

Hocam buradan eğitim aldınızmı eğer aldıysanız memnunmusunuz ? :)

computerboy

Yok hocam malesef, ama konyada olmam hasebiyle ileride düşünüyorum.

serhat1990

Anladım hocam başka bahara kaldı :)

ArGeMaNiA

Alıntı yapılan: computerboy - 04 Temmuz 2012, 12:43:33
Yok hocam malesef, ama konyada olmam hasebiyle ileride düşünüyorum.
Çok da prof olanılacağını düşünmüyorum.
Google'dan daha fazlasını öğrenebilirim.
Haydi göreyim sizi, vazife-i ubudiyetinizi unutmamak şartıyla öyle çalışınız ki,  rûy-i zemini, her tarafı herbirinize görülen ve her köşesindeki sesleri size işittiren bir bahçeye çeviriniz.

Andromeda

Konunun başlığını anlayamadım...ne yazıyor..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"