Aylık 1gb internet telefon için yeterlimi

Başlatan Mucit23, 03 Temmuz 2012, 21:05:31

Mucit23

Arkadaşlar biliyorum tamamen kullanıma baglı birsey ama genel olarak sormak istiyorum.
Türkcell in aylık 1gb internet paketini yaptım. Paket asıminda ucret artmıyor. internet hızı düşüyor. Galaxy s2 Kullanmaktayım. 1Gb yeterlimidir sizce.

mozkan87

Ortalama bir kullanıcı için fazlasıyla yeterli geliyor. Video faln izlemezseniz, Facebook, twitter ve forumlar için yarısı bile yeterli olacaktır. Ama sizinde dediğiniz gibi kullanıcıya bağlı.

agora_meyhanesi42

ilgimi çeken videoları izliyorum ayda beş altı mp3 indiriyorum onlarca proteus dosyası vs pdf dosyası indiriyorum nerdeyse sürekli internette geziniyorum ve 500mb yetiyor hat avea paket 500mb
Yüksel Türk ! Senin için yükselmenin hududu yoktur...

mozkan87

Birde çoğunlukla bulunduğunuz yerlerde wifi varsa çok rahat yeter.

Mucit23

OptimusPrime

türkselin internet konusunda bir işler çevirdiğini düşünüyorum. 4gb internet paketi ile 2-3 ayda bir kota aşımı yaşıyordum. telefonu değiştirince avea ya geçtim. aynı kullanım şekli ile (hatta eve gittiğimde wireless i açıp interneti bilgisayarıma da paylaştırıyorum) 1gb fazlasıyla yetiyor.

reklamlarında dedikleri gibi 4 çeker olunca 4 e katlıyorlar heralde, anlamadım gitti. aynı işi faturalı hatta da yapıyorlardı. o yüzden avea ya geçmiştim...
https://donanimveyazilim.wordpress.com || Cihân-ârâ cihân içredir ârâyı bilmezler, O mâhîler ki deryâ içredir deryâyı bilmezler ||

Extreme

Kullanıma göre değişir. Sınırsız paketlerdede hız düşüyor.

bana 300mb yetiyor. ama gittiğim her yerde wireless var. sadece yolculukta kullanıyorum.