Mazleme Alınabilecek Yerler veya E-Ticaret Siteleri

Başlatan ertan2002, 10 Temmuz 2012, 18:11:44

arm-beginner

Alıntı yapılan: cobra07 - 16 Temmuz 2012, 15:48:43
Elektriksel.com u tavsiye edebilirim
Birkaç komponenti kontrol ettim. Baya tuzlu fiyatlar!
Örneğin Atmega8515-16PU
Elektriksel: 18,91TL
Dorukan:  7,85TL

muhittin_kaplan

OG

@alpaslan

Aynı reklama devam edersen üyeliğin silinecek.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

muhittin_kaplan

OG bıraksaydında Fahiş Fiyatları Ortaya Çıkarsaydım..

OG

5-6 tanesini sildim anlamadı.

Ticaretini git başka yerde yap kardeşim. Buradakileri ahmak mı sanıyorsun.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

alpaslan

OG, kardeş, bu ithamların için aksini ispat edemem. Yani ilişiğimin olmasığını... Ancak, heyecanımı kırdın. Üyeliği silmeye yetkin varsa, lütfen sil. Yada bana nerden silebilirim söyle.... Haksız yere hoş olmayan sıfatlar yapıştırdın, umarım hak ettiğini yaşarsın.

ei

Kayseri'de bir lâf vardır "Kırk yere bak, bir yerden al" diye. Alışverişten önce iyi bir fiyat araştırması yapmak gerek. Böylece şahsî olarak "kazık yemek"den kurtulduğumuz gibi, uzun vâdede de "kazıkçıların" ya adam olup uygun fiyata mal satmalarını ya da piyasadan silinmelerini sağlayabiliriz. Her zaman "aman yerli satıcıdan alayım, bizim insanımız kazansın" demeye gayret ediyorum. Ama öyle fiyat farkları var ki PES diyor insan.. İnternet üzerinden -posta masrafı dahil- 19 $'a satılan bir DVB-T modülü "bizim insanımız" tarafından 87 TL'ya satılıyor!

frederic

Arkadaşlar bende yazdıklarınıza ek olarak www.hongkongdanal.com'u tavsiye ederim,benim birde bu tür sitelerden ricam,(aralarında belki burda üyeliği olanlar vardır) stoğu bitmiş ürünler ilede ilgilenmeleri,misal dorukanda biten ürün ne hikmetse bir daha stoklara giremiyor,aynı şekilde direnç.net dede aynı durum oluşabiliyor.

timer

www.direnc.net     www.dorukanstore.com  www.biltekelektronik.com  www.entegreciniz.com   www.uzunsystem.com 

Ben bu üç firma ile alış veriş yaptım. 3 firmayıda tasviye ederim. Gözleri tok ve çok çeşitleri var özellikle ben en çok geliştirme kiti satın almışımdır. En son forumda da paylaştığım psoc için uğraştığım red kit diye bir set satın aldım.Oluşabilecek yeniliklerden yeni ürünlerden de sürekli haberdar ediyorlar.

delpiero

Alıntı yapılan: ertan2002 - 10 Temmuz 2012, 18:11:44
Merhaba arkadaşlar, ben kocaeli'nde oturuyorum. Projelerim, denemelerim için malzeme almam gerekli. USB pic programlayıcı yapacağım mesela, bunun yanında sensörlerle bazı projelerim olacak, sıvı tespiti, sıcaklık, pir gibi.. aynı zamanda port çoğullayıcı işlemleri, uart iletişimi harici eprom kullanımı gibi

bu tarz malzemelerin hepsini uygun fiyata nerelerden alabilrim. karaköyde elektronikçiler çarşısı varmış ama tam yerini bilmiyorum. Orada tavsiye edeceğiniz dükkan var mı? Hem kaliteli malzeme hem de ucuza alabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Bunun yanında e-ticaret siteleri mi daha ucuza geliyor araba, kargo 5-10 tl tutarsa ve baya bir ürün alınırsa. Mesela önceden www.direnc.net den almıştım. fiyatları uygun görünüyor. orada pic18f4550 15 tl civarında satılıyor, ben de kocaelinde 15 tl ye aldım gerçi. acaba karaköy trafında daha mı ucuz olur

bu konuda paylaşım yaparsanız, benim durumumda olanlar için çok güzel fikir vermiş olursunuz..

teşekkürler

EĞİN ELEKTRONİK firmasını tavsiye ederim.
Siparişlerim elime hızlı bir şekilde ulaştı , aynı zamanda da web siteleri sade ve göz yormuyor. Gayet kullanışlı bir sistemleri var.
Kredi kartı ve Havale ile ödeme seçenekleri mevcuttur.
http://www.eginelektronik.com

ayhani

Alıntı yapılan: delpiero - 29 Haziran 2014, 22:03:51
Siparişlerim elime hızlı bir şekilde ulaştı , aynı zamanda da web siteleri sade ve göz yormuyor. Gayet kullanışlı bir sistemleri var.

Hımmm!
Bugün üye olmuşsunuz ve nasıl olmuşsa en son 28 ağutos 2012'de cevap yazılmış konuyu bulup ilk ve tek mesajınızı bu konuya yazmışsınız.

Bence böyle şeylere gerek yok. Direk bizim sitemiz eginelektronik.com deyip alış veriş yapmak isteyenlere yardımcı olurum deseniz daha inandırıcı olur. Gerek yok böyle alengirli işlere.
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

Eren Eraslan

Alıntı Yapweb siteleri sade ve göz yormuyor

bal reklamı daha iyiydi
insanın içine işleyen şarkılar ;  https://soundcloud.com/reeraslan

ferit06

Alıntı yapılan: delpiero - 29 Haziran 2014, 22:03:51

Herhalde fiyatlarından da çok memnun kalmışsınızdır. Bu fiyatlara yaygın olarak kullanılan alışveriş sitelerinde rastlamak pek mümkün değil.  Pek kullanmam ama PIC16F877 al 20 kusur TL öde ayrıca 10 kusur da kargo ver. Bu fiyatlara satabilirseniz tabi memnun kalınır...