Mazleme Alınabilecek Yerler veya E-Ticaret Siteleri

Başlatan ertan2002, 10 Temmuz 2012, 18:11:44

sfiber

Birakin artik bu ucuz ticareti.Donanimhaberde de yazdiniz ordada Herkes anladi reklam oldugunu.sizin gibi sirketler bir noktaya gelemez.eger bir noktaya gelmek istiyorsaniz fiyatlarinizla insanlari eşşek yerine koymayin.

mesaj birleştirme:: 30 Haziran 2014, 18:08:35

Bu arada böyle bir konuyu bulmisken yazayim.gecen hafta sanayipazari.com dan alisveris yaptim.300 kusur tl odedim.100 tl uzerine kargo bedava olmasina ragmen bana karsi odemeli yollamislar arasla.ayrietten iki tane havya ucu temizleme teli almistim.tanesi 5 liraydi.iki tane aldim.bana 1 tane yollayip faturayada 1 yazmislar.aradim konustum.siz yanlis hatirliyorsunuz o bir tane dediler.internetde sipatislerim kisminda iki tane yaziyor dedim ve tabi onlarda getcegi bilmelerine ragmen beni memmun etmeye calismadilar.zaten atom muhendisligin sitesiymis.cok sonradan farkettim.bir arkadasimi toplu alisverisinde mağdur etmislerdi.adamin isi 2 hafta aksamisti.bunuda feedback olarak vermek istedim.onun disinda herkese ebay aliexpress oneririm.zaten sitenin coguda oralari kullaniyor.

engerex

http://www.taydaelectronics.com
Tayda Elektronics : Uzakdoğu sitesinde Türkle Türkçe konuşabilirsiniz. Siteye güvenemezseniz ebayde de hesapları mevcut.

sfiber

Alıntı yapılan: engerex - 30 Haziran 2014, 19:44:18
http://www.taydaelectronics.com
Tayda Elektronics : Uzakdoğu sitesinde Türkle Türkçe konuşabilirsiniz. Siteye güvenemezseniz ebayde de hesapları mevcut.

bu site kargoları dhl ile mi gönderiyor.kargo ücretleri nasıl

engerex

Alıntı yapılan: sfiber - 30 Haziran 2014, 20:19:44
bu site kargoları dhl ile mi gönderiyor.kargo ücretleri nasıl
Kayıtlı posta $2 7-16gün
Dhl $21 2-4gün
Pakete göre değişebilir.

baran123

Eğer yakınsanız direnc.net dükkanından alın Kadıkoye gidin metro ile veya metrobüs otobüs,minübüs hepsi gidiyor Yazıcı oğlu iş hanına girin 3. katta olması lazım in-tel elektronik diye geçer en güzeli tavsiye ederim :)

engerex

Direnç.net ten slparişim oldu. Listenin sonu yollanmamıştı. Sağolsunlar telefonla hallettim.

Recep METE

Ben de defalarca direnç. net ten alisveris yaptım. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bu siteyi tavsiye ederim.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

Andromeda

Alıntı yapılan: baranekrem9 - 30 Haziran 2014, 20:46:07
Eğer yakınsanız direnc.net dükkanından alın Kadıkoye gidin metro ile veya metrobüs otobüs,minübüs hepsi gidiyor Yazıcı oğlu iş hanına girin 3. katta olması lazım in-tel elektronik diye geçer en güzeli tavsiye ederim :)
"Kimse dükkana gelmesin" der gibi bir halleri var..
İnternet satışına odaklandıkları için  sanırım :)
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

t2

Çok sayıda ufak elektronik malzemeleri kargoyla temin etmek için, tavsiye üzerine direnc.net üzerinden sipariş verdim. malzemeler geldi. sorun görünmüyor.   yani olması gerektiği gibi. şaşılacak bir durum yok.  malzemeleri tek tek saymadım belki fazla veya eksik göndermişlerdir. zaten topu topu 60 liralık malzeme istedim. malzemenin kısa sürede temin edilebilmiş olması önemliydi.

polleme

Alıntı yapılan: t2 - 20 Kasım 2014, 10:59:07
Çok sayıda ufak elektronik malzemeleri kargoyla temin etmek için, tavsiye üzerine direnc.net üzerinden sipariş verdim. malzemeler geldi. sorun görünmüyor.   yani olması gerektiği gibi. şaşılacak bir durum yok.  malzemeleri tek tek saymadım belki fazla veya eksik göndermişlerdir. zaten topu topu 60 liralık malzeme istedim. malzemenin kısa sürede temin edilebilmiş olması önemliydi.

Stok sorunları yok ve genelde aynı gün kargoya vermeye çalışıyorlar. Siparişimlerim bugüne kadar hep bir gün sonra elimde oldu.