Sitede fiyat yayınlama

Başlatan ziyaretci, 17 Temmuz 2012, 17:48:16

ziyaretci

kolay gelsin

Sitede fiyat yayınlamanın bir kanunu  varmı? Kanundan kastım vergi dairesine kayıtlı olmak vs.

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Eren Eraslan

hocam gayet ilginç bir isme sahip siteniz , takipteyiz :)
insanın içine işleyen şarkılar ;  https://soundcloud.com/reeraslan

ziyaretci

Alıntı yapılan: ereneraslan7 - 17 Temmuz 2012, 19:43:46
hocam gayet ilginç bir isme sahip siteniz , takipteyiz :)

Teşekkürler,  ilginç :D bunu sevdim :D

mesaj birleştirme:: 17 Temmuz 2012, 20:15:45

Alıntı yapılan: OG - 17 Temmuz 2012, 19:37:41
Yok.

yalnız şunu belirtmek istiyorum ; 

Fiyat piyasadaki herhangi bir ürünün fiyatı olmayacak,
Kendi yaptığım ürünlerin fiyatı olacak bunda bir sıkıntı çıkar mı?

Klein

Maliyenin gözüne batmadığın sürece  hiç bir kanuni yaptırımı yok :)

Satacağın ürünler kişisel eşyaların ya da daha önceden almış olduğun ve sonradan satmaya karar verdiğin şeyler değilse yani ortada ticari bir ürün ve kazanç varsa; 
Maliyenin gözüne batarsan ( bu da ancak birinin şikayeti ile olur)  siteye ilanı koyduğun ilk gün  itibariyle seni mükellef yaparlar, o günden bu güne kadar ne kadar vergi varsa hepsini zamlı olarak tahsil ederler, üstüne bir ton da vergi ziyaı cezası keserler.

ayhani

Alıntı yapılan: erkantr67 - 17 Temmuz 2012, 17:48:16
kolay gelsin

Sitede fiyat yayınlamanın bir kanunu  varmı? Kanundan kastım vergi dairesine kayıtlı olmak vs.

Memur filan değilsen git adi şirket(aslında şirket denmiyorya) aç kafanı ağrıtma. Sitede fiyat yazman için bir kanun yok yalnız bir malı sattın fatura kesmedin alanda sana kıl oldu şikayet etti o zaman bak sen seremoniye.

Acizane biraz site yapmışlığım var gerçi siten yapım aşamasında ama tasarımı biraz daha düzeltmen iyi olur. Birde sağ üstte el sallayan arkadaşı defet gitsin bunlar 90'ların ikonları şimdi çocukça duruyor.
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

ziyaretci

Alıntı yapılan: ayhani - 17 Temmuz 2012, 23:57:14
Memur filan değilsen git adi şirket(aslında şirket denmiyorya) aç kafanı ağrıtma. Sitede fiyat yazman için bir kanun yok yalnız bir malı sattın fatura kesmedin alanda sana kıl oldu şikayet etti o zaman bak sen seremoniye.

Acizane biraz site yapmışlığım var gerçi siten yapım aşamasında ama tasarımı biraz daha düzeltmen iyi olur. Birde sağ üstte el sallayan arkadaşı defet gitsin bunlar 90'ların ikonları şimdi çocukça duruyor.

:D haha :) Bu da bir görüş tabi..

ayhani

ziyaretci

Alıntı yapılan: ayhani - 17 Temmuz 2012, 23:57:14

Bu cümlende gülümsedim yanlış alıntı yaptığım için yanlış anladın.

ayhani

Alıntı yapılan: erkantr67 - 18 Temmuz 2012, 14:31:30
Bu cümlende gülümsedim yanlış alıntı yaptığım için yanlış anladın.

Sizde kusura bakmayın o zaman bende şaşırdım bir an.