Firefox, masumane itiraf

Başlatan OG, 18 Ağustos 2012, 16:55:19

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

t2

Ben de güvenlik açığı gibi bir şey zannedip korkmuştum.

Şimdiye kadar yaptığınız işler, kredi kartı, paypal, banka şifreleri vs.  bunları ödünç aldık, yıllardır paranızı tırtıklıyoruz. azar azar yaptığımızdan belli olmamıştır, itiraf ediyoruz deseydi halimiz nic olurdu.

ei

Yıllardan beri hararetli bir mozilla kullanıcısıyım. Amma sürüm numarasının anormal yükselmeye başladığı  son zamanlarda firefox kullanamaz oldum. Ya açılmıyor, ya kilitleniyor, ya çok yavaş.. Sanıım buraya kadarmış.

kantirici

uzun zamandır firefox kullanıyorum ama artık hatalardan ve yavaşlıktan gına geldi.chorome zamanı geldi de ben direniyorum.

ayhani

Alıntı yapılan: kantirici - 18 Ağustos 2012, 18:41:13
uzun zamandır firefox kullanıyorum ama artık hatalardan ve yavaşlıktan gına geldi.chorome zamanı geldi de ben direniyorum.

Ben chromaya bir türlü ısınamadım firefoxa devam.
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

t2

Firefox son sürüm 14.0.01 gayet normal görünüyor pek bir sorunu da yok. Resimdeki hatayı şimdiye kadar 1 veya 2 sefer gördüm. internet explorer ile kıyaslandığında sorunsuz gibi.

muratdu

Ben bayağı geri kalmışım. 3.6.16 kullanıyorum. Pek bi sıkıntı görmedim.

MC_Skywalker

64bit Windows işletim sisteminde sorun çıkmakta. 14 sürümüne kadar bellek sıkıntısı oluyordu. Normalde 300-400 mb ram tüketmesi gerekirken 1gb tüketiyordu ve sık sık "Not responding" e düşüyordu. Son versiyonda bu sorun giderilmiş.

Safari'nin Windows sürümü var mı acaba denemek için.

pwm.c

_/\/\/\_ -[ı- -ı>|- -|ı|ı|ı- -ı< -||- -l[]l-

kantirici

Alıntı yapılan: ayhani - 18 Ağustos 2012, 18:56:51
Ben chromaya bir türlü ısınamadım firefoxa devam.

evet benimde direnmemim sebebi aynı.firefoxun arayüzü ve kullanımı daha iyi geliyor.

MC_Skywalker

EMG81

Safaride yeni sekme açında(kendi sayfası üzerinden) alttaki görev çubuğunda yeni safari açmış gibi gözüküyor. Resimden bu dediğimi daha iyi anlayacaksınız. Bunu çözmenin bir yolu varmı? Firefox yada Chrome da istediğim kadar yeni sekme açayım, altta sadece bir tane firefox açılmış gibi gözüküyor.

[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4610/12234353.png[/img]

MC_Skywalker

Benzer durum IE için geçerli ben IE için çözüm bulamadım.

mustafa6106

IE kadar berbat lanet bi tarayıcı görmedim bir kaçtane sekme açınca kapatma hataları vs. hatalar veriyor

EMG81

Alıntı yapılan: mustafa6106 - 18 Ağustos 2012, 22:53:16
IE kadar berbat lanet bi tarayıcı görmedim bir kaçtane sekme açınca kapatma hataları vs. hatalar veriyor

IE den ayrılalı çok uzun zaman oldu.. Şuan firefox ve chrome kullanıyorum. Safari ikisinden da daha çekici geldi bana ama şu yukarıdaki sorun çözülemiyorsa safariyi ne yazıkki kullanamam.