Ti.Com Alışveriş

Başlatan EmaNet, 29 Ağustos 2012, 12:05:53

EmaNet

Arkadaşlar,
Ti.com'dan alışveriş yapıcam. Ancak... Ti.com kendisi ürünü yolluyor mu yoksa sipariş edip distribütörlerinden mi temin ediyoruz?
Ayrıca gümrük sorunu olur mu? ürün şu : MSP-EXP430FR5739 fiyatı da : $29.00
Yanıtlarınız için teşekkürler.

AsHeS

Alıntı yapılan: EmaNet - 29 Ağustos 2012, 12:05:53
Arkadaşlar,
Ti.com'dan alışveriş yapıcam. Ancak... Ti.com kendisi ürünü yolluyor mu yoksa sipariş edip distribütörlerinden mi temin ediyoruz?
Ürün FedEx yoluyla doğrudan Amerika'dan geliyor.Şimdi kargo için maksimal ücretin 30 dolar olduğunu düşünürsek 59 dolar gümrüğe takılmaz.

EmaNet

59 dolar ? Kargo ücreti mi vergi mi ???

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: EmaNet - 29 Ağustos 2012, 12:05:53
Arkadaşlar,

aynı ürünü site mertebesindeki fiyatlarla Arrow dan alabilirsin.

VFR

ti'dan choronos saatinden almistim 50dolara , kargo ucreti almamislardi ve 3 gunde gelmisti evime.

berat23

birçok alışverişim oldu,ti estore dan alınan ürünlerden kargo masrafı alınmıyor ve 3-4 gün içinde ulaşıyor.

buun yanında aynı kart empa üzerinden gelince gelmesi 1 ayı geçiyor.böyle enterasan bir sistem.

leblebitozu

Geçen hafta bende 49$ lık bir programlayıcı aldım TI'dan fedex ile geldi ve extra kargo parası almadılar.

bymrz

sarnikon' dan sipairş edebilirsin(ürün digikeyde varsa ) Ücret x 1.5 idi sanırım

http://www.sarnikon.com/tr/index.php?option=com_content&view=article&id=82&Itemid=57

mesaj birleştirme:: 29 Ağustos 2012, 17:20:42

Varmış.....

http://www.digikey.com/product-detail/en/MSP-EXP430FR5739/296-28530-ND/2642721

" 296-28530-ND "  bu kodu ver. bir de 45 USD artı KDV... Hiç riske girme...

AsHeS

Alıntı yapılan: EmaNet - 29 Ağustos 2012, 12:11:58
59 dolar ? Kargo ücreti mi vergi mi ???
Yanlış anlaşılma oldu galiba Ti.com dan verilen hiçbir siparişe müşteri para ödemiyor kargosuna siteden ne fiyata alırsanız o mesela MSP430 launchpad 4.30 dolar alıyorsunuz 1-2 gün sonra adresinizde.

pea

TI'ın kargo ücreti almaması çok güzel bir olaymış.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

AsHeS

Alıntı yapılan: pea - 29 Ağustos 2012, 18:25:31
TI'ın kargo ücreti almaması çok güzel bir olaymış.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
Tavsiye ederim Farnell'den de distrübitörden de ucuza geliyor kanaatimce.

ArGeMaNiA

Arkadaşlar yakın zamanda alışveriş yapan var mı?
Sadece bir dönem ücretsizdi diye hatırlıyorum.
Hala devam ediyor mu?
Haydi göreyim sizi, vazife-i ubudiyetinizi unutmamak şartıyla öyle çalışınız ki,  rûy-i zemini, her tarafı herbirinize görülen ve her köşesindeki sesleri size işittiren bir bahçeye çeviriniz.

AsHeS

Alıntı yapılan: ArGeMaNiA - 29 Ağustos 2012, 18:35:11
Arkadaşlar yakın zamanda alışveriş yapan var mı?
Sadece bir dönem ücretsizdi diye hatırlıyorum.
Hala devam ediyor mu?
Şu anda da ücretsiz diye biliyorum kampanya tarzı değildi FedEx antlaşmalı geliyor. 1,5 ya da 2 ay önce almıştım  en son aldığım ürünü.

pea

Alıntı YapTI eStore ships to most countries of the world. Shipping Costs are free as a promotional offer for a limited time.
Ücretsizken tadını çıkarmak lazım