Haberler:

Eposta uyarılarını yanıtlamayınız ( ! ) https://bit.ly/2J7yi0d

Ana Menü

CCS3.211 de hata

Başlatan Ersin, 04 Ekim 2004, 12:59:32

Ersin

Selam,
CCS 3.211 i kurdum ve crack ettim , fakat example lardan herhangi birini acip compile dedigimde "Acces violation at adress ...." hatasini aliyorum.
Bu acaba crackten mi kaynaklaniyo yoksa windows ile bir uyumsuzlik mu var?

ahmetu

crack'den değil senin windows'dan kaynaklanıyor.

DumrulBey

Merhaba,

Sanırım işlemci seçimini yapmamışsın. Eğer yukarıdaki aşağı açılan (drop-down) menüden PIC ailesi (örneğin Microchip 14 bit) seçimi yapmazsan böyle bir hata veriyor.

Bu arada 3.211'i nereden buldunuz? Üstelik crackli halde merak ettim. Açıkcası bende çekip denemek isterim. Geçenlerde biri, elinde yeni sürüm olduğunu ama kırılmadığından bahsediyordu da!

Başarılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

Ersin

ccs3.190 i kurdum hersey ok compile da no problem , 3.211 de sanirim bir hata var cunku Microchip 14bit yeri bos ve device editorda da bos geliyodu.

Ersin

3.190 uzerine 3.211 i kurdum zaten update (PcWHUpd 3.211.EXE) .
Reg file lar eski dedi tabii ki sonra cracki de calistirdim compaile ediyo gibi gorunuyo ama problemlimidir değilmidir daha bisey soyleyemeyecem cunku CCS e yeni basliyom :)

DumrulBey

Merhaba,

Yaw, nereden buluyorsunuz bu yeni sürümleri. Üstelik yarım da olsa crack olayları da var helal olsun. En iyisimi lisanslı almak aslında. O zaman profesyonelce olur herhalde. Ama öğrenme amacıyla varın kırın gitsin...:)

Bu arada eski sürümleri kullan bence. Öğrenmek içinse hiç crackle falan zaman kaybetme. Sonra bir bakmışsın araya başka işler girmiş. Zaman değerlidir; Aman yapmayın!

Başarılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)