Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

Kablosuz Ağ Sorun

Başlatan EmaNet, 14 Ekim 2012, 20:20:37

EmaNet

İyi Akşamlar Arkadaşlar,
Maşallah bu aralar sorunların ardı arkası gelmiyor. Şimdiki sorunum ise internet kopması.  Komşumla birlikte wireless internet kullanıyoruz. Onlar çok kullanmıyoır. Wireless full gözükmesine rağmen sürekli internet kopuyor. Arada bir Zyxel'in meşhur DSL hattınızda problem var sayfasına yönleniyorum. Bulunduğum yerde heryerde internet var bir bende böyle yapıyor. Sorun benden mi ttnet'ten mi bilinmez ama bu sorun 3 gündür var. Adam akıllı internete bile giremiyorum. Aynı dertten muzdarip olanlar varsa bir akıl versin lütfen.

ByTEK

daha önce zyxel marka modem kullanan bir arkadaşımda aynı problem olmuştu. ama onunki kabloluydu. garantiye gidip gelmesine rağmen anı problem devam ettiği için  en sonunda modemi değiştirmiş.. Sizin sorunu okuyunca Acaba bu sorun zyxel marka modemlerdemi var diye beni düşündürdü..

FEHMİ_ASM

Siz üç gündür sorun yaşıyorsunuz, ben tam iki yıldır  :).

Airtes modem kullanıyorum. Modemden mi, şirketten mi yoksa altyapıdan mı bilmiyorum ama ben herşeyden önce Turknet'i değişeceğim. Abonesi olmayı düşünen varsa da şimdiden vazgeçsin.

Ara ara net kopmasını ben de yaşıyorum hele de son haftalarda. Muhtemelen birinci sırada net sağlayıcısı, ikinci sırada altyapı ve son olarak da diğer (modem, pc,ev içi kablo..vs) geliyordur. 
Hz.Hamza'nın Belinde İki Kılıç Duruyor ! Attığı Her Adım Bir Kalbi Durduruyor ! Ey Hamza ! Gördüğün Hiçbir Şeyden Korkmazsın , Bu Doğru Ama Heybetini Gizli Tut , Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor !  İşte Hz.Ömer ve Hz.Ali , Biri Hattaboğlu , Biri Haydâr-ı Kerrar ! Ve Kolkola Ölümün Ağzına Giriyorlar !  Azrai

EmaNet

Zannedersem ttnet kaynaklıydı şu a bir sıkıntı yok sorun çözülmüştür.