IAR ile derlenmiş programı Keilde dereleyemiyorum

Başlatan Seferi, 23 Ekim 2012, 23:32:21

Seferi

Iar ile derlenmiş, çalışan bir usb hid uygulaması var, ben bunu keilde derlemeye çalışıyorum, ama her defasında çeşitli hatalarla karşılaşıyorum. IAR bilgisayarımda yüklü değil, yükleme şansım şuan yok. Hatasız bir şekilde derleyebilsem üzerinde değişiklik yapmaya çalışacaktım ama ilk aşamada takılı kaldım. Elimde STM32F4 discovery kit var ve yapmaya çalıştığım şey şu; bu kite bir sesör bağlayacaktım ve okuduğu değeri bilgisayara aktaracaktı ama nasip olmadı. Önce PIC ile bu uygulamayı gerçekleştirmeye başlamıştım ama PIC programlayıcımda beni terk edeli onun üzerine gidemedim.

Şimdi ben IAR ile derlenmiş dosyaları yükleyeceğim(yüklemeye çalışacağım), eğer bu dosyayı KEİL de derleyip geri yükleyebilirseniz çok memnun olurum. Ya da bu kite KEİL ile oluşturulmuş usb üzerine bir uygulama varsa, paylaşırsa da çok güzel olur. Herkese saygılar.

Malesef bir yere yükleyemedim ama uygulamaları indirdiğim site adresi aşağıda. Dosyalar açılan sayfadaki yazıların bittiği yerdeki linkten indirilebilir.
http://we.easyelectronics.ru/STM32/primery-raboty-s-usb-device-dlya-stm32f4-discovey.html

diot

library dizinlerini eklemeniz yetecektir. Ben öyle yapıyorum. IAR yapılmış bir projeyi keilde yeni proje açıp oraya aktarıyorum library leri de ekleyip derliyorum sorun çıkmıyor.

Seferi

Alıntı yapılan: diot - 24 Ekim 2012, 09:15:13
library dizinlerini eklemeniz yetecektir. Ben öyle yapıyorum. IAR yapılmış bir projeyi keilde yeni proje açıp oraya aktarıyorum library leri de ekleyip derliyorum sorun çıkmıyor.

Hocam ekledim ama yine olmadı. Acaba neyi yapamıyorum? Zamanınız olursa dosyayı indirip bir deneyebilir misiniz?