Altınkaya'nın alternatifi bir firma var mı?

Başlatan run, 24 Kasım 2012, 15:02:41

run

Herkese merhaba

Ankarada ki altınkaya'nın alternatifi bir firma var mı?
özgürlük için teknoloji

medelog

yurt dışından getireceksen var. ama kutulara ek delikler açmak istiyorsan Altınkaya derim.
"Gezdim Halep ile Şamı, Eyledim ilmi talep, Meğer ilim bir hiç imiş, İllâ edep illâ edep. " Yunus EMRE

muhittin_kaplan

serhat1990

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 24 Kasım 2012, 19:29:17
etken elektronik

Hocam ' a katılıyorum . Fakat Etken Elektronik'teki kutuların çoğuda altınkaya'nın değilmi Hocam . Benmi yanlış biliyorum .

Mucit23

Alıntı yapılan: medelog - 24 Kasım 2012, 19:00:30
yurt dışından getireceksen var. ama kutulara ek delikler açmak istiyorsan Altınkaya derim.

Yurtdışında neresi var?

muhittin_kaplan

Alıntı yapılan: serhat1990 - 24 Kasım 2012, 19:32:43
Hocam ' a katılıyorum . Fakat Etken Elektronik'teki kutuların çoğuda altınkaya'nın değilmi Hocam . Benmi yanlış biliyorum .
Çoğunluk Öyle, Ama Farklı Olanlarda mevcut.

t2

Altınkaya teklemeye başladı. Bence de alternatif lazım.

Klein

Çeşit açısından baktığınızda rakip yok malesef.
Kutuları beğeniyor muyum? Hayır! Ama piyasamızdaki tek Abdurrahman çelebi olduğu için , kullanıyoruz ister istemez.

http://www.china-mould.com/enindex.asp
Buradan daha önce alışveriş yaptık.  Ancak bu amcalar üretici değil.  Muhtemelen, çeşitli firmaların elindeki malları toplayıp satıyorlar. Bu yüzden de her malın kalitesi aynı değil.
Aldığımız çeşitlerden birisi, hayallerimizin bile ötesinde kaliteli idi. Fakat başka bir kutu hayal kırıklığı yaratmıştı.

Okan AKÇA

eger kutu üretebilecek bütceniz ve satısınız yoksa altınkaya ideal

serhat1990

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 24 Kasım 2012, 19:35:45
Çoğunluk Öyle, Ama Farklı Olanlarda mevcut.

Evet Hocam ; farklı olanlarda mevcut . Hızlı iş bitirmek için çok ideal biryer Adnan Bey bu konuda çok yardımcı oluyor :)

İyi Çalışmalar Dilerim ...

muhittin_kaplan

Alıntı yapılan: serhat1990 - 24 Kasım 2012, 19:48:16
Evet Hocam ; farklı olanlarda mevcut . Hızlı iş bitirmek için çok ideal biryer Adnan Bey bu konuda çok yardımcı oluyor :)

İyi Çalışmalar Dilerim ...
Adnan Abi Sevdiğim Bir Kişi, eski bir meslektaşımdır.

run

Etken elektronik sitesine biraz göz gezdirdim kodlarına kadar hepsi aynı görünüyor. Detaylı olarak tekrar inceleyeceğim.
Fakat sitede fiyat olmaması eksiklik. Altınkaya da site üzerindeki fiyata bakıp karar verebiliyorum. Etken elektronikte bu fiyat isteme vs zaman kaybı olur.

Yurt dışından getirmek gümrük vs problem olur diye düşünüyorum.
Altınkaya hepsini kendisi üretmiyor doğrudan yurtdışından getirttiği ürünlerde var. Kendi yaptıkları yurtdışındakilerden kalite olarak çok farklı.

Yıllık farklı tiplerdeki kutulardan 1000 civarı alıyoruz. Son zamanlardaki ilgisizliğinden dolayı değiştirmek istiyorum. Sipariş maillerinin cevaplanmaması teslim sürelerinin bildirilmemesi vs. müşteri hizmetleri çok kötü.  Anladığım kadarıyla ben bu ülkede tekim ister alırsın ister almazsın gibi bir havalarını seziyorum.
Her ne kadar altınkaya anlamak istemese de devir müşteriyi memnun edenin devri. Memnun eden parayı kazanır.
Elin çinlisi bile sipariş alabilmek için günlerce mail gönderiyor.

Daha çok adetli kullandığımız ürünler için zaten kendi kalıplarımız var.

Ondan dolayı arayıştayım.
özgürlük için teknoloji

t2

mail yazıyorum,  kapı duvar..  tık yok

muhittin_kaplan

vallahi ben her mail ime cevap alıyorum. usb bellek olan ürünü daha yurtdışından getirmeden ölçülerini ve fiyatını vermişler bende ona göre pcb vs çıkarmıştım.

Mucit23

t2 ye katılıyorum. Altınkaya Son günlerinde gerçekten çok gayri ciddi olmaya başladı. Geçen aylarda aldığım bir ürünü yanlış adrese kargolamışlardı. Neyse bir şekilde ürünü teslim aldım. Geçen hafta ise yine şirket adına bir ürün sipariş etmiştim. Sipariş ederken Telefon açıp bir önceki yaptıkları hatayı ve üstüne basa basa yeni adresi bildirdim. Ben ürünleri sipariş ederken fatura ve ürün adresi olarak iş adresimi vermiştim. Buna rağmen Hem faturayı hemde ürünü benim ev adresine göndermişler.
Kargo şirketlerinde kişilerin kayıtları tutulur. Çoğu zaman ismi aratarak kayıtlı adrese gönderiyorlar. Burada kargo şirketlerindede suç olabilir. Ama Fatura adresini aksini belirttiğim halde inatla farklı adrese kesmeleri tamamen altınkayanın KalınKafalığı. Herneyse durum böyle olunca altınkayaya telefon açıp durumu bildirdim. Altınkayadaki KalınKafalı Herifler Bana yeni fatura göndereceklerini söylediler. 4 Gün oldu gelen giden yok. Daha yüzüm tutmuyor aramaya..

Altınkaya son zamanlarda gerçekten çok ilgisizleşti. Millet mecbur olmazsa çok müşteri kaybeder...