sms ile ev otomasyonu projesi yardımm

Başlatan mühendis kamil, 06 Aralık 2012, 02:13:11

frederic

Böyle fiyat kırıp hobici mantığı ile iş yapmaya devam ederseniz yakında meslekten para kazanmak hayal olur,bu mesleğe verilen emek ve zaman çok yüksektir.Elektronikçilerin kaderini elektrikçilere benzetmeye çalışmayın,şu an bütün elektrikçiler kan ağlıyor,çoğu geçimini artık evlere korniş takarak kazanır hale geldi artık 3-5 kuruşa elektrik işi yapan meslek ile alakasız tipler yüzünden.

Ayrıca 2000 dolar gayet makul bir rakam bence,ama dilerdim ki bu rakamı ileti olarak foruma yazmak yerine özel mesaj yolu iletseydiniz üyeye daha hayırlı olurdu.

skara1214

Alıntı yapılan: gtekdemir - 06 Aralık 2012, 07:38:17
Ben yardımcı olabilirim, proje şeması ve kaynak kodları ile anahtar teslim olarak. Ücret 2000$+KDV , teslim süresi 4-6Hafta, ödeme şekli; yarısı  proje başlangıcında kalanı ürün tesliminde.
vay anasını ben ucuza gitmişim 1000 tl ye (kdv dahil)  yapmıştım:D
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

Murat Mert

Alıntı yapılan: frederic - 07 Aralık 2012, 14:29:18
Böyle fiyat kırıp hobici mantığı ile iş yapmaya devam ederseniz yakında meslekten para kazanmak hayal olur,bu mesleğe verilen emek ve zaman çok yüksektir.Elektronikçilerin kaderini elektrikçilere benzetmeye çalışmayın,şu an bütün elektrikçiler kan ağlıyor,çoğu geçimini artık evlere korniş takarak kazanır hale geldi artık 3-5 kuruşa elektrik işi yapan meslek ile alakasız tipler yüzünden.

Ayrıca 2000 dolar gayet makul bir rakam bence,ama dilerdim ki bu rakamı ileti olarak foruma yazmak yerine özel mesaj yolu iletseydiniz üyeye daha hayırlı olurdu.
Kardesim sana katiliyorum.
mert07

esensoy

2000$ bence de mantıklı ama serbest piyasayı da bozmak mantıklı gelmiyor,
isteyen istediği fiyatı versin, isteyen istediğine yaptırsın
En tehlikeli an "zafer" anıdır.

t2

Bu işin piyasası  mı varmış? o piyasa neymiş ?

Bazı berber kampanya yapmış saç 4.5 TL kiminde fiyat yok. 10-20TL ne atarsan.
4.5 TL olan berber piyasayı bozmuş mu oluyor?  Göbekli adamlar "ulan kazıklanmışız" deyip 4.5 TL olan yere mi gidiyor? kafa aynı, saç aynı. enayi mi bu adam?

Ürün aynı olsa da pazarlama önemli. Müşteri önemli. aynı ürünü başka yerden 2 kat para ödeyerek alan olabilir. Senin nasıl sattığına bağlı. 10 kat da ödeyebilir.  Satıcının kabiliyetine bağlı.

esensoy

En tehlikeli an "zafer" anıdır.

computerboy

Arkadaslar hakkimda amma yazip cizmissiniz ha :) arkadasa sordum ogrenciymis bitirme odevi olarak istiyor ayrica bu devre ve modullerin bana gelis fiyati 500 - 600 tl civari arkadasi musteri olarak gorsem cok daha yuksek fiyat cekerdim unutmadan bu isinde ticaretini yapmiyorum arkadas ogrenci isi hallolsun mantigiyla bu fiyati istedim zararina yani. Ama serbest piyasayi allak bullak etmidim farkinda olmadan kusura bakmayin.