Plastik kutu CNC delme kesme hizmeti fiyat?

Başlatan t2, 06 Aralık 2012, 12:27:34

t2

Kutucuda delme kesme yokmuş var da sıkıntılı diyelim. Deliksiz kutuları  alsak bunları tabelacı vs yerlerde deldirsek. sayı 100-200 olabilir. bu işi kaça yaptırabiliriz. galiba saat ücreti ile oluyor.  aman altınkaya filan demeyin kalbinizi kırarım. Başka yerden deliksiz kutu alacam.

Andromeda

" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Muyat

mihri

Tok satıcı olduğu için olabilir bence.
"Eppur si muove!"

ehliseyf

Arkadaşın bahsetmiş olduğu tok satıcı yorumuna üzülerek katılıyorum.Pek ilgilenmiyorlar alternatif bir yer olsa yada var mı ?
Code'm mu oturturum !

t2

Alıntı yapılan: Muyat - 06 Aralık 2012, 15:36:21
Neden altınkayayı istemiyorsunuz

Kutuları sevmedim daha güzel kutu arıyorum. Aryca firmada sıkıntı var. Yanlışlıkla başka kutu gelebilir(gerçekten endişeliyim) kutunuz hiç gelmeyebilir.

Muyat

Bu problem bende de var aslında.
Ben mecburen şimdilik el motoruyla deliyorum kesiyorum.Ama yoruyor ve ugraştırıyor

serhat1990

Altınkaya ile ilgili bir kaç sıkıntım var benimde . Elimde bir örnek oluyor deliklerin delinmesi için gönderdim . İşaretli olan yerler kesilecek , toplam şu kadar adet olacak . Kutuları gönderdiler , benim gönderdiğim işaretli olana bu işlemi yapmamışlar aradım unutulmuştur dediler. Hadi neyse dedik üzerinden 2 3 hafta geçti yine başka bir iş için işaretli bir kutu gönderdim . Şu kadar adet olacak diye kutular kesildi geldi sonuç işaretli olan kutu yine unutulmuş :)
Bir daha aramadım artık aynı şeyi 100 kere söylemenin bir manası yok . Bir söz vardır ,"2'nin 3'ü vardır" :)

İyi Çalışmalar Dilerim...

tekosis

elbet bu işi de yapacak rakipleri çıkacaktır. Şimdilik tadını çıkarsınlar.
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

Ersin

Demek sadece bende değilmiş ne zaman kutu alsam ya bişey karışır ya eksik çıkar.Geçenlerde bir yerde bu Altınkaya nın sahibi bişeyler yazdı , onu tanıyan varsa versin bu linki de okusun.

Muyat

TRdeki bütün elektronik kutuları altınkaya mı kesiyor?Yok mu İstanbulda falan yapan yer?Bana da lazım

ayhani

Alıntı yapılan: serhat1990 - 07 Aralık 2012, 13:18:45
Altınkaya ile ilgili bir kaç sıkıntım var benimde . Elimde bir örnek oluyor deliklerin delinmesi için gönderdim . İşaretli olan yerler kesilecek , toplam şu kadar adet olacak . Kutuları gönderdiler , benim gönderdiğim işaretli olana bu işlemi yapmamışlar aradım unutulmuştur dediler. Hadi neyse dedik üzerinden 2 3 hafta geçti yine başka bir iş için işaretli bir kutu gönderdim . Şu kadar adet olacak diye kutular kesildi geldi sonuç işaretli olan kutu yine unutulmuş :)
Bir daha aramadım artık aynı şeyi 100 kere söylemenin bir manası yok . Bir söz vardır ,"2'nin 3'ü vardır" :)

İyi Çalışmalar Dilerim...

Elinizdeki kutuyu mumune olarak düşünüp işlem yapmamışlar gibi. Bana çok büyük bir sorun gibi gelmedi ama takdir sizin.

Altınkaya konusuna bende bir iki şey yazayım. Genelde memnunum 1-2 kere yanlış kutu geldi. Bu gibi durumlar olabiliyor. Ama şu ana kadar birçok firmada benzer sorunlar oluyor. Satışta daha işine hakim elemanlar çalıştırsalar iyi olur. Yinede sektörde tek olan bu firmadan 1-2 adet gibi mumuneleri bile internetten online alabiliyor olmak bence büyük bir artı.
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

elektroacemi

Altınkayanın internet sitesinden en az 5 kez alışveriş yaptım. Hiç yanlış ürün gelmedi. Şanslı hissettim kendimi.
Karaköy pasajında satılan kutular Altınkaya nın değil. Ama neresi olduğunu bilmiyorum. Dolaylı yoldan sordum başka firma dediler ama firma ismini veya yerini söylemiyorlar.

serhat1990

Alıntı yapılan: ayhani - 07 Aralık 2012, 17:45:59
Elinizdeki kutuyu mumune olarak düşünüp işlem yapmamışlar gibi. Bana çok büyük bir sorun gibi gelmedi ama takdir sizin.

Altınkaya konusuna bende bir iki şey yazayım. Genelde memnunum 1-2 kere yanlış kutu geldi. Bu gibi durumlar olabiliyor. Ama şu ana kadar birçok firmada benzer sorunlar oluyor. Satışta daha işine hakim elemanlar çalıştırsalar iyi olur. Yinede sektörde tek olan bu firmadan 1-2 adet gibi mumuneleri bile internetten online alabiliyor olmak bence büyük bir artı.

Birinci için öyle anladılar tamam ama ikinci için önceden söylediğim halde olunca ben ne diyebilirim Hocam . Ben sıkıntılarımı belirtmezsem başkası belirtmezse neye göre işletecekler mekanı . Bu yüzden bahsediyoruz Hocam elbet memnun olduğum noktaları var ama sıkıntılarımda var . Aslında bunların burada konuşulması bile çok büyük artı onlar için en azından buna göre bir yön çizebilirler .

İyi Çalışmalar Dilerim.

ehliseyf

Bana yanlış kutu göndermediler ama ilgi ve alaka konusunda biraz sınıfta kaldılar benim gözümde. :-X
Code'm mu oturturum !