Streaming Media

Başlatan z, 11 Aralık 2012, 22:30:37

z

Web sitem işyerimin bağlı olduğu internet sistemindeki serverler tarafından streamig media olduğu gerekçesiyle yasaklı siteler arasında.

Admine şunu düzeltiver diyemiyorum çünkü hizmetin gereği açılması gereken bir site değil. Resmi yazışma yapmak gerekiyor.

Bu durumu nasıl düzelttirebilirim?

Bugün microsoftun bir sayfasını buldum ama adını hatırlamıyorum. Orada sitenizin catagorisini belirtiyorsunuz göya microsoft düzeltiyormuş.
Fakat istenen bilgileri yazıp yallah dediğimde web serverin geçici süre devre dışı olduğu uyarısı nedeniyle başka bir zaman tekrar denemem gerektiği uyarısı aldım. Başka bir zaman tekrar denedim aynı durum gene oluştu.

Ben de burada sorayım dedim.

wordpress blog sitemde video tarzında herhangi bir yayın yok.  Bakmak isterseniz  tıklayın.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

JKramer

Eskiden KB ile ilgili konu vardı, oradaki videolardan dolayı o zaman için kara listeye girmiş olabilir mi?

z

Yok yıllardır bu böyle. Atıyorum, 6 senedir.

mesaj birleştirme:: 12 Aralık 2012, 11:39:58

Adını hatırlayamadığım dediğim Microsoftun sitesini buldum.

https://www.microsoft.com/security/portal/mrs/default.aspx?CustomerID=%7b0900B81A-6C5F-470D-B7FC-A1A335E56A0D%7d&CustomerVersion=TMG-V1+7.0.9193.540&DisputedCategoryID=29360168

Fakat hizmet dışı.

z

Wordpressde sayfa hazırlarken satır sonuna kadar yazıp entere basmadan yazmaya devam edersem düzgün bir şekilde alt satırdan devam ediyor.

Fakat entere basarsam satırlar arasında cok fazla bosluk oluyor.

Halbuki aşağıdaki gibi yazılar da yazabilmeliyim.

A=1
B=2
C=3

wordpresde bu nu yapmak istersem

A=1

B=2

C=3

Gibi bir durum oluyor. Bu sorunu nasıl aşarım?

ErsinErce

ctrl + enter
shift + enter

kombinasyonlarından biriydi sanırım