İstanbul anadolu yakasında ekonomik perhidrol satan yerler

Başlatan Extreme, 24 Aralık 2012, 15:57:55

Extreme

Devreyi çözelti hazırlamak için ekonomik ve güçlü perhidrol arıyorum
(örnek arkadaşım 5 litreyi 20 liraya  almış.) ben daha kalitesizini kadıköy yazıcıoğlunda bir yerde 100ml 5 liraya buldum.

muhendisbey

kuaför malzemesi satan yerlere bak. Onlar oksijen, yada oksijenli su diyorlar. Çok nadiren perhidrol diyen çıkar. Yüzde yüz saflıkta aldım. Dikkatli ol değdiğinde fena can yakıyor.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

pisayisi

Eminönünde meydanın arkasındaki ara sokaklarda (Hasırcılar Cad.Cömerttürk sokak) emektar kimyacılar var huzur kimya gibi, oralardan litresi 3-4 liraya alabilirsin...
Murat

remzi

H@S@N

ben 1 litreyi 5 tlye aldım çokda etkili. toptan kuaför malzemesi satan yerlerden temin edebilirsin.
satılık STM32F4-Discovery kit...

Extreme

kuaför malzemesi satan yerleri oksijen ve oksijen suyu diye araştırayım o zaman.

gevv

kadıköyde boğa heykelinin  biraz aşağısında 

Sıla Kozmetik ve parfumeri deposu

silaparfumeri@hotmail.com

merkez: altıyol çilek sk. 8/1 kadıköy istanbul 0216 345 32 45

şube: söğütlü çeşme cd. yapıkredi karşısı kadıköy istanbul 0216 414 98 79

yukarıda resimlerde gördüğünüz NABEN etiketli peridrol 1lt 5tl belki toplu alımda indirim yaparlar

iyi çalışmalar

KIRIKDR

kimyasal malzeme satan yerlerden hidrojen peroksit alabilirsiniz, hidrojen peroksiti suyla karıştırırsanız adı perhidrol oluyor zaten. Daha saf ve 1 lt lik olarak satılıyor. Geçenlerde aldım 15 lira idi.. Bunu alınca zaten 4 litre perhidrol almış gibi oluyorsunuz. Bana bir seneden fazla gitmişti size de tavsiye ederim. Tekkim kimyanın ürününü kullanıyorum internette aratırsanız sitesinden falan alma imkanı olabilir... İyi çalışmalar dilerim..

Extreme

1.kimyasal malzeme satan yerlerden hidrojen peroksit (tekkim kimyanın ürünü iyi) 1lt 15tl

2.sıla parfümeri kadıköy boğanın aşağısında NABEN marka %50 1lt 5tl (anadolu yakası)

3.kuaför malzemesi satan yerleri oksijen ve oksijen suyu

Herkese teşekkürler. bugün gitmişken bulamadığımdan 1 saat aradım kadıköyde100mle 5 tl vermek zorunda kaldım baya zoruma gitmişti.

artık bu tavsiyeleri dikkate alırım.

Alper

Extreme

Sıla - 3 Parfümeri & Kozmetik
Alemdağ Cad. No: 255/C Garanti Bankası Yanı Ihlamurkuyu Mh. Ümraniye,

Tel: (0216) 611 4947

6tl 1litresi %50 derişim ron marka varmış. telefonda sordum.

erkan614

http://www.tekkim.com.tr/bayi_bull.php?il=%DDSTANBUL

tekkim çok iyi ben bayisinden aldım 3 sişe hala kullanıyorum
bir şişesinin yarısı plastik kasaya döküldü biraz zamanla plastik kasayı bile delmiş :S

ÜC

Bim Marketlerde Güldal marka kireç sökücüyüde deneyiniz , 900 Gr 1.2 tl. Devfalarca kullanabilir ve çok memnun kalırsınız.

nuriozdas

inernetten alıcam derseniz 100ml Perhidrolu 3.72 liraya alabilrsiniz 1 litresi 30 liraya geliyor...

mesaj birleştirme:: 28 Ocak 2013, 16:53:44

Alıntı yapılan: umitco - 28 Ocak 2013, 15:09:12
Bim Marketlerde Güldal marka kireç sökücüyüde deneyiniz , 900 Gr 1.2 tl. Devfalarca kullanabilir ve çok memnun kalırsınız.

Perhidrola gerek kalmıyor mu bunu alırsak

Extreme

kireç sökücüde perhidrol oranı nedir? karışımı nasıl hazırlıycaz?