Yandex browser kullananlar, görüşleriniz nasıl?

Başlatan ayhani, 04 Ocak 2013, 23:04:37

ayhani

Yandex browseri indirdim. Bana çok hızlı geldi. Sıkı bir firefox kullanıcısydım Chromayı denedim sevmedim, internet explorer zaten himmete muhtaç himmet dedeydi. Sanırım bundan sonra Yandex'liyeceğim. Benden başka kullanlar vardır. Sizin görüşleriniz nedir arkadaşlar?
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

ankyra

beni chrome dan vazgecirebilmesi icin biraz daha calismasi gerekecek...

Extreme

Denemedim henüz chrome cok iyi ama denemek lazım.

sadogan

Bu mesaj ın üzerine yükledim.. gercekten hızlı sanırım kullanacagım.

metaltrrocker

Ben chrome kullanıyorum operacıydım bi ara.opera malladı ,mozarella zımbırtısından da hic hazzetmem.yandex iki adımda chrome hesabım daki bilgileri tasıdı.yer imleri sifreler uzantılar vs. Bu ozelligi hosuma gltti.hızlı baslat menusu chrome dan farklı olarak win8 arayuzu seklinde.onun dısında hız olarak bi kıyaslama yapmadım.ama chrome ve yandex benim icin iyidlr.zira yandex turkiye ye onem veriyor yetrince

Mucit23

Sizdede oluyormu bilmiyorum. Bendeki Chrome bu aralar sürekli donmaya başladı. Özellikle translate servisini kullanırken uzun bir metin çevirmeye kalktığımda chrome donuyor. Yandex daha iyi gibi.

yusufburak

chrome ile pek bi farkı yok gibi :S ama o biraz daha göze parlak geliyo :)
Öğretici aranıyor :)

esensoy

az evvel yükledim, chrome dan daha hızlı geldi bana
En tehlikeli an "zafer" anıdır.

cevat1

AZ önce yükledim, hızlı ve kolay, beğendim yandexi kullanmak isterim, chrome biraz dinlensin. Zaten  son sürümde saçmalamaya başlamıştı.

sadogan

chrome beni deli etmişti .
Yeni bir sayfa açtığımda sayfa donuyordu ancak başka açık olan sayfaya tıklarsam yeni
sayfa açılıyordu.
Pdf lerde sorun yaratıyordu. 
Yandex şimdilik iyi tabii stabil olurmu hep ?

subram

kelime çeviri olayı güzelmiş. benim gibi ingilizce cahilleri için çok faydalı olacak.
http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

yldzelektronik

Bu hızlı olayını tam anlayamadım?Sayfa yükleme hızı mı, sayfaya bağlanırken ki hızı mı, programın açılış hızı mı?Bir de bahsedilen donma vs sorunları zamanla oluşan şeyler gibi geliyor bana.Çünkü ben "mozeralla" yı -:D :D - ilk  yüklediğimde gayet iyiydi.Uzun süre de devam etti.Hddmde yer kalmamaya başlayınca ıfak ufak solucanlar sarınca pcyi tarayıcımda tırtladı.Google amca iyi geldi şimdilerde.Birde bişey dikkatimi çekti.Firefox son update ile her yanı yandex sardı nedir çözemedim.Açılı sayfası yandex toolbar her yer yani.Bende google amcaya yöneleyim dedim.Öbüründe her yerde zırt pırt reklamlar fırlıyordu.Birde tarayıcıların sebeb olduğu gıcık reklam içeriklerini nasıl çözebiliriz?Kasper pure yardımcı olmuyo.Combofix çalıştırdım cık.Nedir nasıl çözülür?
Ekleme:Konu dışı olduysa özür dilerim.
Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

tekosis

an itibarı ile chrome beni deli etti. şu an firefox tan yazıyorum. sanırım yandexi deneyeceğim. :) ama chrome deki "drive" özelliğinden, mail vs diğer senkronize yapıdan dolayı hâlâ chrome favorim. ama şu kilitlenme olayını da hallederlerse tadından yenmez.
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

metaltrrocker

@tekosis aynı drive ozelligi yandextede mevcut

muratdu

Yandex in bir uygulaması var. Çok hoşuma gitti. Harita servisi. 3 büyük şehri sokak sokak taramışlar. Panorama özelliği sayesinde kendi evimin resmini neredeyse 3 boyutlu görebiliyorum. Başka ülkelere bakmak istedim olmadı. Ruslar bizi çok seviyor!

http://harita.yandex.com.tr/