İlk Android Oyunumuz Yayında!

Başlatan Firzen, 16 Ocak 2013, 23:30:45

Firzen

Merhaba arkadaşlar;

Bowling Rush android oyunumuz

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Doruk.Halis&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5Eb3J1ay5IYWxpcyJd
Telefondan indirmek isteyenler

"Bowling Rush" yazarak ulaşabilirler.

Yorum atmayı ihmal etmeyelim lütfen...
Beğenip yorum yapan herkese teşekkür ederim şimdiden.
SAYGILARIMLA
Kararsız...

Cemre.

Emeğinize sağlık hocam :)

Android markette aradım ancak alakasız bir oyun dışınca sonuç gelmedi ekrana, internetten baktığımda android sürümüm 2.1 olmasına rağmen 1.2 olduğunu ve uyumlu olmadığını söylemiş Google Play :/

Firzen

bowling rush yazdığınızda ilk sırada çıkan oyun, tekrar denermisiniz ?

Kararsız...

Stylas

Hocam sizden İOS versiyonunu bekliyorum :)

ULAGA

Eğlenceli bir oyun olmuş. :)
Ellerinize sağlık.

Okan AKÇA

Android tlf olmadıgı deneme şansımız olmuyacak gibi ancak  yapıp paylaşmak bile cok güzel elinize saglık

Firzen

Hepinize teşekkür ederim.Bir tane daha oyunumuz var onu da yakın zamanda paylaşıma sokacağız Umarım onu da beğenirsiniz şimdiden teşekkür ediyorum :)
Kararsız...

Mucit23

Hocam Dün yükledim. Birazcık oynadım şimdi birdaha bakayım dedimde açılmıyor program. Yani açılır gibi olup kapanıyor tekrardan. Telefonum galaxy s2
Bilginiz olsun

Kazım

@Firzen; sanırım androidli herhangi bir cihaza sahip olmayan benim gibi birkaç arkadaş vardır.Bende ilk olmasını hesaba katarak, oyunun ne derecede olduğunu merak ettim .. yanlış anlama - Androidim olupta indirseydim - yine bunu merka ettiğim için indireceltim. Onun için siden herhangibir video sitesine gameplay yüklemenizi rica ederim.

Firzen

Öncelikle ilk arkadaş için söyleyeyim sizin için oyun güncellemesi getirdim isterseniz bir kez daha deneyin.
Android telefonu olmayan arkadaşların dediği gibi haklısınız benim de bir tane video çekmem lazımdı bu sonu en kısa sürede giderip yayınlayacağım.
Sayenizde ne yanlış nereleri düzeltmem gerektiğini de görüyorum ilginiz için çok teşekkür ederim gerçekten. :)
Kararsız...

Firzen

@Stylas Keşke dediğiniz gibi IOS içinde Uygulama yapabilsek.Yani işin gerçeği yapması çok kolay fakar Apple Sizden IOS developer alanınız olmazsa asla Appstore a uygulama atmanıza izin vermiyor.Bu IOS developer alanı da öyle ucuz birşey değil senelik $150 senelik istiyorlar.Bizimde bu daha ilk oyunumuz ne kadar getirisi olacak nasıl gidecek asıl bundan sonraki 3 oyundan sonra belli olur ikinci oyunumuzu da 1 aya kalmaz çıkartacağız emin olun o da çok zevkli olacak. :)
Kararsız...

Logan

Güzel çalışma, bence daha da geliştirmelisiniz. Bende vakit bulsam uğraşacağım ancak olmuyor. Tebrikler.
İmza.

teknikelektronikci

Firzen tebrikler
bir tavsiyede bulunayim android ile ugrasacaginiza IOS ile ugrasin IOS demek para demek daha fazla para gelir, yazilim ücretisz, oyunu yazin yapin bitince bir seferlik 150 dolar vermeye deger gerekirse sponsor bulun, ben bile amatör IOS Programcisi ollarak basit bir program yapmama ragmen lisansi satin almayi düsünüyorum ama yapacagim program basit olmasina ragmen hitap ettigi kesim tarafindan begeni toplayacagindan eminim. Eger oyununuza güveniyorsaniz verin 150 dolari derim. saygilar
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

bocek

Hayırlı olsun hocam. Ben de android üzerinde oyun geliştirmeyi düşünen biri olarak bir kaç soru soracağım müsadenle.
1.) Oyun açılırken "Powered by Unity" yazıyor. Bu Unity denilen oyun geliştirme ortamını satın mı aldın (zira hediyesi 1500 dölar yazıyor:) yoksa başka bir şekil mi yaptın? Tavsiye eder misin?
2.) Sen programı java ile yazdın büyük ihtimalle ama C++ ile android üzerinde program geliştirme imkanı var mıdır bildiğin?
1 ya da 0. işte 'bit'ün mesele..

Firzen

Kusura bakmayın sitede yanıtla kısmı ile ilgili bir problem yaşadığım için uzun süre sorulara cevap veremedim.
Bizde öncelikle $150 dolar vermeyi düşündük emin olun fakat sonra babamın her zaman ki gibi klasik bir atasözü ile karşılaştık "Dereyi Görmeden paçayı sıvamayın önce bir kimler beğeniyor görün" dedi.Bizimde aklımıza yattı.
İkinci oyunumuz için ama dediğiniz gibi Android değil sadece IOS içinde düşünüyoruz.

Diğer soruya gelince benim arkadaş tam anlamıyla bir internet kurdudur.Sağolsun Unity3d bir ara ücretsiz dağıtılan Android ve IOS lisanslı aldık :)(Allah'ın hikmeti :D).Birde JAVA ile yazmadık emin ol :) C# ile yazdık zaten kullanımı çok rahat :)  C++'ı CRY ENGINE motoru ile kullanabilirsin biz Unity3D kullanıyoruz JavaScript,BOO,C# desteği var.
Kararsız...