Debug ve derleme sorunu

Başlatan Omer92, 01 Şubat 2013, 18:22:26

Omer92

Merhaba. Siteye yeni kayıt olsum siteden mikro ve arm ile ilgili konuları takip ediyorum. elimde STMF32F4 kartı var alalı 2 gün oluyor heycanla bugun calışmaya başladım Keil programını anlattığınız gibi kurdum driverını yükledim pc stmf kartını gormektedir. ilk derlememi yapmak için anlatımlarınızı takip ettim. programım bu

problemim oncelikle debug forumda aradım ama bulamadım. ilk programı kurup debuga bastıgımda update işlemi geldi kabul de ettim iptal de ettim ardarda hatalar aldım
debug ayarlarım

utilities ayarları

burda update den sonra gelen hataları ST-link in yanındaki settinge basarak 3 dosyayı ekleyerk yaptım bunu kendim yaptım ama hata kayboldu bunu yapınca
daha sonra debug acıldı kartıma baktıgımda hiçbir değişiklik yok power ledi ve iletişim ledi yanmakta iletişim ledi yanıp sonmektedir.
bir diğer problemim

debuga bastıgım an bu hatayı alıyorm  tamam dedikten sonra debug gerçekleşiyor bu hata nedir ?
kartıma neden program yükleyemiyorum? yardımcı olursanız cok sevinirm.

MC_Skywalker

ücretsi versionda 32K kod sınırı bulunmaktadır. onu belirtmekete. öğrenme amaçlı projelerde sıkıntı yaratmamakatadır. Tamam deyip devam edin.

Omer92

tamam diyip devam ediyorum karta program yüklenmiyor ancak hiç bişey goremiyorum kartta