android ve gmail

Başlatan gevv, 13 Mart 2013, 20:14:06

gevv

merhaba,

sonunda  benimde akıllı telefonum var :)  ilk tetrisimi aldığım gün gibi sevindim  baya kurcaladım  ufaktan sorunlar başladı   gmail  uygulaması düzgün çalışmıyor  ama  sorun çoklu hesap galiba

gmail hesabıma farklı servislerden aldığım eposta hesaplarını ekledim onlara gelen epostaları tarayıcıdan giriş yaptığım gmail üzerinden görüyorum  ama telefonda kurulu olan gmail uygulaması sadece ana google hesabıma gönderilen epostaları alıyor, uyarı veriyor 

bu sorunun bir çözümü var mı

Mucit23

Hocam sanırım yok. Ben hotmail gmail ve yandex için ayrı programlar kullanıyorum. Buda tabi iyi değil. Hepsi arka planda çalışıyor. Bunun yanı sıra Yine aralarında hotmail iyi görünüyor. Ondadada çoklu hesap ekleniyor.

Pardon Hotmaile çoklu hesap eklenmiyormuş. Kırıştırmışım  :o

Hocam Android ile birlikte gelen eposta adlı bir program olacak. O işinizi görmüyormuydu

gevv

eposta  programını denemedim  zaten gmail hesabımdan  ayarlayı yaptım diğer servislerdeki epostalar gmaile geliyor gönderimde yapılıyor diyrekten direkt gmail uygulamasını kullandım

mesaj birleştirme:: 13 Mart 2013, 21:15:26

sorun yokmuş  sadece  ana gmail hesabına gönderilen epostalar  çok hızlı ulaşıyor  diğer servislerin ki 5...10dk sürüyormuş

subram

abi güle güle kullan. hangi telefonu aldın, bende araştırma yapıyorum bu aralar.
http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

mr_knox

evet hocam aldığınız kullandığınız akıllı telefon ve işletim sistemlerinde gözlemlediğiniz avantaj ve dezavantajları yazarsanız ben , subram ve bizim gibi almayı düşünüp araştırma yapan arkadaşlar için faydalı olur.
kutsal kitapları okuyup anlamayan dindar okuyup anlayan ateist olur.  ( Nikola Tesla )

gevv

hocam  yazdım ama  sonradan  sildim  benim işim  biraz aceleye geldi her şey bir anda oldu +  aktif kullanıcı değilim standart uygulamar dışında işim olmuyor zaten hattımda  internet yok ileride eko bir paket bulunca  olacak  şuan wireless ile ara sıra internete giriyorum

yanlış bilgilendirme olur, vs... diyerekten  bu sebeple yorumumu  sildim   

muhittin_kaplan

alacaklar için konuşuyorum.
huawei ascend p1 (P2 hala tr ye gelmedi) i araştırınız. (fiyat performans açısından)

ayrıca ekran vs ye neye ihtiyacınız var ?

android bir makine için google hesabı olmalı. Gerisi application yükleyerek hallolur.