Hava Teknik Okullar Komutanlığı

Başlatan yusufburak, 19 Mart 2013, 14:32:18

yusufburak

Merhaba. Bu pazar İzmir'de sınava giricem de daha önce girdiniz mi hiç ?
Meslkei sınavda nasıl sorular var bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?
Öğretici aranıyor :)

yusufburak

agora_meyhanesi42

şöyle söyleyim otogardan gaziemirin merkezine indin mi oluşan kuyruk ve kalabalıktan hava sınıf okullar komutanlıginin adresini sormadan bulabiliyorsun :) o kadar çok insan giriyor yani sınava kazanmak büyük başarı sayılır...
Yüksel Türk ! Senin için yükselmenin hududu yoktur...

yusufburak

:))...
Ben 5. kez başvuru yapıyorum teşekkür'ya katılmak için :( muhtemelen şu an için bu son şansım ve gerçekten kazanmak istiyorum.
Geçen yıl jandarma sınavına girmiştim 50 soru vardı sorularda baya bi kazıktı :) tabi pütürlü kazık...
Bakalım ya umarım kazanabilirim :(.
Birde sınavı kazanırsam 29 nisan-3 mayıs arası mülakat var ama ben o dönem Allah izin verirse acemi birliğinde olucam izin verirler mi gitmeme ?

Birde dediğiniz kalabalık muvazzaf ve sözleşmeli subaylık için mi geçerli ? Mühendis alımı için başvurdumda ben :S

agora_meyhanesi42

kardeş şimdi yalan söylemeyim ben subaylık için değil astsubaylik için girmiştim. Bir de askere gideceksen nacizane bir düşüncemi aktarmak isterim. Bende senin gibi yıllarca asker olmak için uğraştım. Ve senin gibi bir gün askerlik vaktim geldi. Oraya gidince bütün fikirlerim değişti. Eğer vatan borcu ödeniyorsa askerlik harika bir şey ama meslekse yani ömür boyu para karşılığı yapılacak bir iş olarak seçilmişse durup iki üç dört hatta beş defa düşünmeli dedim. Askere gittikten sonra tabi. Hatta komutanlarim sınavı kazanmam kolay olsun diye astsubay olur raporu verdiler yinede vazgeçtim. Herkesin kararina saygım var burdan tartışma çıkmasını istemem kimseyle :) bunlar benim fikirlerim. Mühendissen daha iyi şartlarda çalışabilirsin bence.
Yüksel Türk ! Senin için yükselmenin hududu yoktur...

yusufburak

Haberleri izleyince sana katılmamak elde değil ne yazık ki...
Son kez şansımı denicem bakalım olmuyorsa artık zorlamicam şansımı :)