Fotosel önerisi

Başlatan xoom, 23 Nisan 2013, 15:25:28

fryrmnd

Hocam sağolun. Orayı kontrol ettim ama "nozzle (6.3 mm)" gibi bir ifade var biraz tereddüt ettim.  Bu ikinci bozuluşu,bir kere bastırdık değiştirttik.Case felan kullanın dedi. Sensör de tanınmış bir sensör. Bildiğimiz yağmurda su aldı.  Gıcık oldum. Sanırım firmayı değiştiricem.

Analyzer

Selam,

IP65 kullandığım ve Antalya'nın yağmuruna dayanan sensörlerim var. Size IP65 dayanmıyorsa 1 mt su altına göre çalışan IP67 sensör gerekir o halde. Ama elinizdeki malzemenin IP65 olmadığına bahse varım.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

fryrmnd

Hocam kullandığınız ürünü yazabilir misiniz? Sakıncası yoksa.

Bir de bu sensörlerin üzerinde pot vs var(mesafe ayarı vs için) Bazılarında dijital ayar yüzleri var. Bu ayar kısımları varken bunların IP65 olması mümkün mü. Yoksa ayar elemanlarının bulunduğu yüzler kesin su alım diyebilir miyiz?

Analyzer

Selam,

IFM zannediyorum, inip bakmam lazım. Ancak turuncu olduğu için ifm olması lazım.

Trimpot vs gibi ayar noktalarının da IP65 e göre izole edilmesi gerekir. Minareyi çalan hesabı. Bizim ülkemizde maalesef dikkat edilmiyor ancak CE belgeli bir ürüne yanlış IPxx kodu yazarsanız, (bildiğim kadarıyla) ağır yaptırımları var Avrupa ülkelerinde.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

fryrmnd

Hocam rica etsem müsait bir anınızda model no sunu yaabilir misiniz?