Local Net Kontrol Programı

Başlatan xoom, 25 Mayıs 2013, 19:11:52

xoom

Arkadaşlar bir ana Pc üzerinden localdaki ağa bağlı pc'lerin internet bağlantılarını kontrol edebileceğim bir program bileniniz var mı ?
istediğim pc'ye net bağlantısı vereceğim istemediğim tüm pc'lerin net bağlantılarını kesmek istiyorum..
Bu işi yapabilecek bir program arıyorum..
PC kontrol programlarının birçoğunu biliyor ve kullanıyorum fakat bu işi yapan bir programı henüz keşfetmedim..Değerli bilgilerinize danışmak istiyorum.

MC_Skywalker

modem üzerinden acess list oluşturark daha rahat yaparsın.  yada outbound kontroller kısmından.

Gökhan BEKEN

Normalde modemin config sayfasındaki olayları, o sayfaya girmeden bir program arayüzü ile yapmak istiyorsunuz. Hazır bir program var mı bilmiyorum ama o sayfayı açıp formları istediği gibi dolduran yöntemler var. Çoğunlukla hacker tarzı bir yöntemidir bu.
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

xoom

Hayır NetsuppurtManager tarzı bir uygulama ile tüm PC'leri  görüp istediğimi On/Off mantığı ile Net bağlantılarını kontrol etmek istiyorum.

brlesc

iyi günler.. Bi ara kaldığım yurtdaki pclerin net durumunu on off icin netcut diye bi program kullanmıstım...
edeb ya hu...

xoom

Alıntı yapılan: brlesc - 25 Mayıs 2013, 23:02:27
iyi günler.. Bi ara kaldığım yurtdaki pclerin net durumunu on off icin netcut diye bi program kullanmıstım...
İndirip denemek istedim ama net bağlantılarını kesemedim pc'lerin..
Bu arada Kontrol etmek istediğim pc de localdaki diğer pc'Lerde internet bağlantılarını 24'lü switch sayesinde alıyor. Ben daha çok Server/Client mantığı ile kurulum yapılıp kontrol edebileceğim bir program arıyorum..