Haberler:

Eposta uyarılarını yanıtlamayınız ( ! ) https://bit.ly/2J7yi0d

Ana Menü

silinsin

Başlatan leronamso, 10 Haziran 2013, 00:10:58

leronamso

silinsin

OG

Cevapları öğrenmeden dersi vereceksen, geçmemen daha hayırlı.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Salih

Sınav sorularını yazıp da cevap isteyen de oldu.
Artık, pes doğrusu. ne diyeyim.
Arkadaşım biraz araştırırsan rahatlıkla bulabilirsin.

gtekdemir

Şimdi arkadaş diyecek ki, yardımcı olmak istemiyorsan yorum yapma kardeşim:)

Adam ordan burdan kopyayla mezun oluyor, sonra diyor ki iş yok. Asıl iş yok diyende "iş yok". Ya sabır...

esensoy

Kopyayla elektrik mühendisliğini bitiren, çift yüksek lisans yapan, artı doktoraya giren adam biliyorum ben, ne acı değil mi?
En tehlikeli an "zafer" anıdır.

Mr.Java

Alıntı yapılan: esensoy - 10 Haziran 2013, 11:22:59
Kopyayla elektrik mühendisliğini bitiren, çift yüksek lisans yapan, artı doktoraya giren adam biliyorum ben, ne acı değil mi?

Bakma sen kopya en iyi ders çalışma sistemidir.

esensoy

En tehlikeli an "zafer" anıdır.

leronamso

Mesleğim doğrultusunda ağ sistemleri ile ilgilenmeyeceğim, işime yaramayacağını düşündüğüm için üzerine düşmedim.
Bir önlisans öğrencisi olarak(bilgisayar programcılığı da okumadığıma göre) bu soruların ağır geldiğini de düşünmekteyim.
Ders notları elimde olsaydı buraya yazmazdım, okuduğum şehirde unutmuşum.
Cevaplarınızı bile bu kadar geç görecek kadar kısıtlı zamanım olduğundan internetten tek tek araştırıp cevaplarını bulacak zamanı da bulamadım.
Bu soruların sınavda çıkacağını söylemedim. Asıl amacım bu soruların doğru yanıtlarına göre sınava hazırlanmaktı.

Yine de teşekkür ederim.

atioky_216

Alıntı yapılan: leronamso - 10 Haziran 2013, 14:50:49
Mesleğim doğrultusunda ağ sistemleri ile ilgilenmeyeceğim, işime yaramayacağını düşündüğüm için üzerine düşmedim.
Bir önlisans öğrencisi olarak(bilgisayar programcılığı da okumadığıma göre) bu soruların ağır geldiğini de düşünmekteyim.
Ders notları elimde olsaydı buraya yazmazdım, okuduğum şehirde unutmuşum.
Cevaplarınızı bile bu kadar geç görecek kadar kısıtlı zamanım olduğundan internetten tek tek araştırıp cevaplarını bulacak zamanı da bulamadım.
Bu soruların sınavda çıkacağını söylemedim. Asıl amacım bu soruların doğru yanıtlarına göre sınava hazırlanmaktı.

Yine de teşekkür ederim.

Ne ağırı? roket bilimi değil ya, öyle olsa da ne kadar zor olabilir ama herkesin öncelikleri farklı. Ben de şahsen angarya gördüğüm işleri en kısa şekilde halletme taraftarıyım. Ancak doğrudan sınav kağıdını copy-paste görünce insanların tepkisini çekiyor. İhtiyacın olan soruları kısa-kısa sormak daha doğru benim kanaatim.

Bakınca sınav oluyormuş gibi hissettim, tiksindim. Oysaki hepsi de bildiğim şeylere benziyordu. Google ile 1 saatte temizlerdim orayı.

leronamso

bunları kopyala yapıştır tarzında değil, kendi elimle yazdım bilgisayarda. bunlar çıkmış sorular sadece, çıkacak sorular içerisinde bunlardan olacağını da bildiğim için burada paylaştım. direkt sınav kağıdı vs. değil. neyse yorumlardaki tepkilere bakılacak olursa bu gereksiz bir istek oldu.
zaten cevaplara da başka bir arkadaş vasıtasıyla ulaştım.
herkese iyi forumlar.