Perhidrol Nerden Bulabilirim?

Başlatan NaMcHo, 15 Haziran 2013, 16:38:42

NaMcHo

Bugün izmir GIDA çarşısında baya bir yer dolaştım oradaki Kimyacılar koca bidonlar halinde satıyorlar perhidrolü, kücük ölçeklerde alabileceğim bir yer arıyorum...

İnternet üzerindende alabilirim eğer izmirde bulunmuyorsa...

diot

Kuaförlere malzeme satan yerlere bak.

snansrin

ben eczaneden aldım 500 ml 4 liraydı

subram

Konakta Belediye binasının oralarda anadolu pasajı var. Pasajın alt katında kuaför malzemleri satan bir dükkan var. ben sürekli oradan alıyorum. litresi 5tl falandı en son hatırladığım.

Alıntı yapılan: snansrin - 15 Haziran 2013, 17:21:06
ben eczaneden aldım 500 ml 4 liraydı

eczanelerde genelde küçük şişelerde bulunur. 500ml olduğuna emin misiniz? 50ml olabilir mi?
http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

snansrin

500 ml bizim eski okulun anlaştığı bir eczane var toplu alımda falan indirim yapıyor istek üzerine getirtmiştik 10. sınıfta ondan sonra hep oradan almaya başladım hemde eskiden beri aldığımız için indirim de yapıyor hocam :)

mesaj birleştirme:: 15 Haziran 2013, 21:04:00

Alıntı yapılan: NaMcHo - 15 Haziran 2013, 16:38:42
Bugün izmir GIDA çarşısında baya bir yer dolaştım oradaki Kimyacılar koca bidonlar halinde satıyorlar perhidrolü, kücük ölçeklerde alabileceğim bir yer arıyorum...

İnternet üzerindende alabilirim eğer izmirde bulunmuyorsa...
bu arada aklıma gelmişken söyliyim hocam kuaför toptancılarında 5 litrelik bulunuyor diye biliyorum ben  umarım sadece bizim burada böyle değildir:)

muuzoo

Kuaför malzemeleri satan yerden 1 litrelik %50 derişimli olanlardan almıştım. Baya bereketli olmuştu.
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

Okan AKÇA

cam şişede alırsanız  biraz dinlendirdikten sonra kapagını acınız.

esensoy

gıda çarşısında sağ kolda gıdacıları da geçince kuaför malzemeleri satanlar var,
etiketsiz plastik şişelerde satılandan almıştım, 1 litre şişe 1 tl mi neydi, çok da güzel çıkarıyor, derişim merişim sormayın bilmiyorlar:)
En tehlikeli an "zafer" anıdır.

Mr.Java

%80 perhidrol bulmuştum efsane olmuştu.Ama en ideali bayan kuaförü..