Beaglebone Black Çok Yakında US$ 49 Kapınızda

Başlatan Niyazi_SARAL, 12 Temmuz 2013, 15:17:00

Niyazi_SARAL

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."  Bilgi paylaştıkça çoğalır

polleme

Yaklaşık 100 TL'ye geliyor. Bulamasanız veya ilk 300'e giremeseniz de aşağıdaki linkten 155 TL'ye alabilirsiniz.

http://www.roboweb.net/gelistirme-araci/beagle/rw-ml-1363.html

muuzoo

Alıntı yapılan: Niyazi_SARAL - 12 Temmuz 2013, 15:17:00
http://market.cizgi.com.tr/

Ön Sipariş açılınca kayıt olan ilk 300 kişiye :)

Niyazi Bey, bu fırsat için teşekkürler. Ne zaman açılacağı hakkında bir ipucu alabilir miyiz acaba?
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

Niyazi_SARAL

Siparişimiz yüklendiğinde ön sipariş almaya başlayacağız. Maksimum alım sayısı kişi başına 2 adet arkadaşlar.
"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."  Bilgi paylaştıkça çoğalır

kasif

HDMI kablo, mini USB wifi, kablosuz klavye, ürüne uygun kutu ve güç kaynağı gibi yan ürünlerin satışı da olursa çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

cinque

Niyazi Bey,

Çalışmalarınız için çok teşekkür ederim. Gerek öğrencilere gerek konuyla ilgili çalışanlara çok faydası dokunmaktadır. Ürünlerin çeşitliliğinin artarak devam etmesini dilerim.

polleme

Bu kartın HDMI çıkışı normal HDMI konnekötürü değil, micro HDMI olarak geçiyor. O nedenle bir de bu kablonun sipariş edilmesi gerekiyor, içinden çıkmıyor.

hasankara

siparişler yüklenince buradan haber verir misiniz? bende kaçırmak istemiyorum.

mir_as82

Bu ürün genelde ne amaçlı kullanılır kullanım amaçları hakkında bilgi verebilir misiniz? Benim arm işlemciler ile ilgili hiçbir bilgim yok. Bu ürün ile neleri kontrol edebiliriz?

polleme

Alıntı yapılan: mir_as82 - 16 Temmuz 2013, 17:40:24
Bu ürün genelde ne amaçlı kullanılır kullanım amaçları hakkında bilgi verebilir misiniz? Benim arm işlemciler ile ilgili hiçbir bilgim yok. Bu ürün ile neleri kontrol edebiliriz?

Bir inceleme yazısı aşağıda, oradan bilgi alabilirsiniz. Özetle, Linux çalıştıran bir mini bilgisayardır, dış dünyaya açılan portları sayesinde yapılabilecekler çok fazla.

http://www.mcu-turkey.com/beaglebone-ilk-incelemeler/

Niyazi_SARAL

Alıntı yapılan: kasif - 16 Temmuz 2013, 14:20:10
HDMI kablo, mini USB wifi, kablosuz klavye, ürüne uygun kutu ve güç kaynağı gibi yan ürünlerin satışı da olursa çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Sevgili kardeşim bana TI sitesinden bahsettiğin aksesuar linklerini de verirsen onlardan da ithal edelim. nsaral@cizgi.com.tr direk yazarsan sevinirim.

kasif

Alıntı yapılan: Niyazi_SARAL - 19 Temmuz 2013, 15:16:11
Sevgili kardeşim bana TI sitesinden bahsettiğin aksesuar linklerini de verirsen onlardan da ithal edelim. nsaral@cizgi.com.tr direk yazarsan sevinirim.

Niyazi Bey,

TI nin sitesinde bu ürünleri bulamadım ama bulmayı da beklemiyordum. Bunlar pek teknolojik ürün değil daha çok yan ürünler olduğu için sanırım. Bu sebeple ürün bulamadığım için kusura bakmayın.

Not: 2 defa e-posta gönderdim ama ulaşmadı sanırım.

newlife

Niyazi_SARAL

Mesajınız geldi, cevap da verdim.

Alıntı YapSelam,

Kartlar daha yüklenmedi ne yazık ki. Tatildeymişler. Yüklenir yüklenmez ön siparişi açacağız zaten. Picproje'ye yazarım merak etmeyin.

Saygılar,

M.Niyazi SARAL   -   Tel: 90-0212-3567070   

yxsdf

Niyazi Bey, herhangi bir gelişme var mı? Heyecanla bekliyoruz.  :)

Selamlar.
www.yxsdf.com © 2014