XT60 SOKETİ PCB ÖLÇÜLERİ?

Başlatan F.T, 17 Temmuz 2013, 22:23:35

F.T

herkese iyi çalışmalar.bana xt60 soketi pcb  ölçüleri lazım.pcb yi basmam için tam ölçüleri bulamadım.malzemelerin gelmeside 1 ay sürecek.elinde bu soketten olan varsa ölçülerini verebilirmi.nette ölçüleri ile ilgili bilgi bulamadım.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

mistek

Hocam çok acil değilse yarın ölçüp yazarım.
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

F.T

Tamam hocam zahmet olacak.tesekkurler.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

F.T

hikmet hocam selamlar.teşekkürler.hocam verdiğiniz dosyada fiziksel ölçüler var ama pin mesafeleri ,pin çapı ile ilgili bir ölçü yok.bana pcb çizimi için bu ölçüler lazım.

mistek

Hocam 2 pinin merkezleri arasındaki uzaklık 0.3inch
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

F.T