Nokia&Siemens Yükleme Dosyaları (İnferruj Kumanda)

Başlatan yıldırım ak, 21 Aralık 2004, 22:56:10

yıldırım ak

Elime geçen yurtdışı kaynaklı bir cd de nokia ve siemens telefonlara ait yüzlerce yükleme dosyası var. Daha önce telefonu (6600) hiç bir program yüklemeden orjinal hali ile kullanıyordum. Vakit bulamadığım için kurcalamamıştım. Cd yi karıştırırken net radyo ve ir kumanda programlarını buldum. Kumanda programında birçok tanınmış tanınmamış marka listesinden televizyon, radyo, vcd, set gibi seçenekler ile tanımlama yapılabiliyor ve telefon o cihaza ait full kumanda olarak kullanılmaya başlıyor. İşin ilginci kumanda programının marka seçeneklerinde hiç duymadığım markalar var. Ben programı 6600 a kurdum ve RC5 kullanan philips televizyonda denedim gayet güzel çalışıyor.

Diğer programların ne işe yaradığını bilmiyorum. Dosyalar ile ilgili adından başka hiç bir açıklama yok. Klasör isimlerinden tek tahminim var o da cd yi derleyenin ispanyol olabileceği.

İhtiyacınız olan bu tip programlar var ise adını yazın cd de olup olmadığına bakayım varsa göndereyim. Sorduğunuz programın ne işe yaradığınıda yazarsanız bende öğrenirim.

Aşağıdaki adresten irRemote.sis dosyasını indirip kullanabilirsiniz.

http://groups.yahoo.com/group/PicProjeUP/files/yildirim_ak/

Saygı ve Sevgiler...
"... Bana kulluk et; Beni anmak için namaz kıl" (Taha 14)