Laptop da kapanmama sorunu

Başlatan unknownperson, 23 Temmuz 2013, 00:57:11

unknownperson

Alıntı yapılan: fatih6761 - 27 Temmuz 2013, 22:42:49
Pardon hocam lisanslı olduğunu bilmiyordum, DCOM a kayt yaptıramayan :) uygulama McAfee servisleri olarak görünüyor, yeniden yükleyebilir misiniz? Ya da onar gibi bir seçeneği var mı?

Aslında mcafee antivirüs programına çok da güvenmiyorum eğer daha iyi bildiğiniz fazla kasmayan varsa yükleyebilirim  :) Şimdi kapanmama sorunu tamamıyla McAfee den dolayı mı oluyor ?

fatih6761

Alıntı yapılan: unknownperson - 28 Temmuz 2013, 01:29:38
Aslında mcafee antivirüs programına çok da güvenmiyorum eğer daha iyi bildiğiniz fazla kasmayan varsa yükleyebilirim  :) Şimdi kapanmama sorunu tamamıyla McAfee den dolayı mı oluyor ?
Maalesef emin değilim, ancak siz kapatmadan önce hep hata vermiş. DCOMa kayıt yaptıramadı diye. Antivirüs önerecek kadar uzun kullanamadım. Crack, yama, ilaç derken bulaşıveriyor virüsler. En iyi antivirüs de olsa kullanıma bağlı güvenlik.

unknownperson

Alıntı yapılan: fatih6761 - 28 Temmuz 2013, 04:22:05
Maalesef emin değilim, ancak siz kapatmadan önce hep hata vermiş. DCOMa kayıt yaptıramadı diye. Antivirüs önerecek kadar uzun kullanamadım. Crack, yama, ilaç derken bulaşıveriyor virüsler. En iyi antivirüs de olsa kullanıma bağlı güvenlik.
Anladım hızlı başlatmayı kapattım şuan da kapanmama sorunuyla daha karşılaşmadım , karşılaşırsam tekrar dosya yollarım antivirüsdense gene silerim o zaman :)