SİTE-1

Başlatan JaVaKoVa, 30 Ağustos 2013, 21:08:06

JaVaKoVa

Bir internet Sitem Var Ama Başkası Yaptı Şöyle Bi Sorunum var bazı şeyleri değiştirmek istiyorum ama yapan kişiye ulaşamıyorum iş başa düştü bana yardımcı olabilecek internet sitesinden anlayan birisi var mı ? ona göre sorularımı tek tek yazacağım. en az 10-15 sorum olabilir. arkadaşlar şimdiden çok teşekkür ederim. İnşallah derdimi size anlatabilirim.    http://erbiltursu.com/index.php sitemin linki bu
sitemin hakkımızda hizmetlerimiz ekibimiz haberler kısımları var başlıklar bunları değiştirmek istiyorum ama bu arkadaş bana bunları sitenin admin kısmın dan değiştirebileceğimi söyle orda bu kısımları görüyorum ama değiştirmeye geldiğimde değişmiyor bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? benim bu konularda bilgim sıfır ona göre bi açıklama yapar msınız?

Gökhan BEKEN

Yapabilen çok ama yardımla böyle şeylere kolay kolay kimse uğraşmaz. Birisiyle anlaşmanızı tavsiye ediyorum.
Bu arada bu dediklerinizi yapabilmeniz için kodları değiştirmek gerekecek yüksek olasılıkla. Bu yüzden dosyalara ulaşma yetkisi gerekecek veya dosyalarınızı yollamanız gerekecek. Güvenmediğiniz birisine yaptırmayın.
Ayrıca ftp şifrenizi felan aldınız değil mi?
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

JaVaKoVa

bi adminlik şifresi aldım başka bişey almadım?

FİRE BİRD

Bir kaç php sayfasından oluşan basit yapısı var, ftp ye gir php sayfalarını düzenle.Düzenlemeye index.php den başlayabilirsin.Başlamadan önce dosyaları PC ye indirip yedekle ...Cute ftp gibi programlarda yapılabilir.

JaVaKoVa

benim 0 bilgim var bu konularda dediğini nasıl yapacağım.... kusura bakma daha açık anlatırsan sevinirim.

Gökhan BEKEN

Alıntı yapılan: FİRE BİRD - 30 Ağustos 2013, 22:26:00

Bir kaç php sayfasından oluşan basit yapısı var, ftp ye gir php sayfalarını düzenle.Düzenlemeye index.php den başlayabilirsin.Başlamadan önce dosyaları PC ye indirip yedekle ...Cute ftp gibi programlarda yapılabilir.
Şifre yokmuş.

mesaj birleştirme:: 30 Ağustos 2013, 22:35:01

http://www.seviyeajans.com/
sitenizi bunlar yapmış bunlara ulaşmayı denediniz mi?

JaVaKoVa

ne yazık ki ulaşamıyorum bakmıyorlar telefonlarıma :(

Gökhan BEKEN

538 010 0588
Bu numaradan ulaştım adamlara, kendisi ararsa şifresini veririm, size vermem uygun değil felan dedi. Facebook tanda ulaşabilir dedi.

JaVaKoVa

tamm ben yarın şiffreyi alıp size geri dönüş yapacağım sağolun iyi akşamlar.

Analyzer

Selam,

dinamiksayfalar.php den yola çıkarak sayfanın aslında bir template den düzenlenmiş olduğunu varsayıyorum. Zira http://www.olivettikasa.com/dinamiksayfalar.php?sayfa=2 isimli site de sizin sayfanızın 1-1 görünümünde. Eğer ki bir CMS üzerine kurulu ise, bir admin paneli vardır. Oradan web programlama bilginiz olmasa dahi değişiklik yapabilirsiniz. Ama eğer cms değilse, tek tek kodlarla uğraşmak lazım ki o da sıkıntılı bir olay. Bilginiz olmadığını söylüyorsunuz, o halde başka bir firma ile anlaşmak gerekir bence.

Bu arada açık kaynak e-ticaret yazılımı olarak Prestashop'u öneririm. Eğer sadece ürün tanıtacaksanız yine presta derim, katalog moduna aldığınızda alışveriş kısmını kapatıyor. Kullanımı çok basit ve çok başarılı.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!