TI - Back to School Sale! Part 3

Başlatan cicjoe, 03 Eylül 2013, 22:16:19

MrDarK

Ti'de şöyle birşey var ürün kargoya çıkmadan kredi kartınızdan yada diğer ödeme hesaplarınızdan para almıyor. Eğer ürün yola çıkarsa tak diye o anda parayı alıyor. Dediğim gibi standartları disiplinleri olan bir firma. Ürün yola çıktığı anda paranın çekildiğini görürsünüz.Ayrıca kayıt olduğunuz hesaba parayı çektik yada çekemedik diye uyarı düşerler ;)
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

metaltrrocker

TI'daki disiplini takdir ediyorum.Bunun gibisini görmedim.

muhittin_kaplan

metaltrrocker

Hocam sample'ları öğrenci epostası olanlara yolluyorlar diye biliyorum.Onun dışında yolluyorlarmı bilmiyorum.Sample lazımsa benim hesabı vereyim ordan yağsın sample'lar:)

muhittin_kaplan

Beni Anlıyorlar Hocam Bilmediğim Bir nedenden Dolayı, Yapmadığım İş Çevirmediğim Fırıldak Kalmadı. Ama Lazım Olursa Çalarım Kapınızı :)

metaltrrocker

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 07 Eylül 2013, 13:17:16
Beni Anlıyorlar Hocam Bilmediğim Bir nedenden Dolayı, Yapmadığım İş Çevirmediğim Fırıldak Kalmadı. Ama Lazım Olursa Çalarım Kapınızı :)
Rica ederim yardım ederim:)
Burda yazanları da okumaz heralde ti:D

pisayisi

Ez 430 chronos saati kablosuz geliştirme kiti olarak kullanmasanız bile, saat olarak içindeki ivme ölçer ve basınç metre ile sıcaklık ölçer sensörler sayesinde düğmelere basarak , yüksekliğinizi, hareket değiştirme ile harcadığınız kaloriyi aldığınız mesafeyi , kısmen vücut sıcaklığınızı görebilmeniz mümkün. Klasik pedometrelerdeki gibi adım hesabı ile kabaca yerdeğiştirme miktarını bulmaktansa, daha keskin x y z eksenli ivmeölçer ve işlemciye entegre yerdeğişim algoritması ile daha hassas sonuçlar verebilmekte...

Murat

metaltrrocker

saatle yazılım geliştirmedim belirli bir süre normal saat gibi kullandım.Yalnız tüm saatlerde varmı bilmiyorum ama 3-4 tanesini test edebildim.Yükselti ölçümü çok alakasız.Kendi kullandığımda deniz seviyesinde sıfırlamıştım.belli aralıklarla değerler sapıtıyor.