TI'den 25$ indirim kodu

Başlatan gumush, 18 Eylül 2013, 20:08:37

oguztkn

arkadaşlar siparişler de durumlar ne bende shipping complete yazıyo takip numarası filan da yok nasıl olcak bu iş

ttg

Benimki geldi bugün. 2 ay sonra kullanmaya başlıycam sanırım, C2000 alanlarla aramız iyi olsun, bilgi ve tecrübe alışverişinde bulunuruz.
4 Buçuk Saatlik Python Eğitimi [Ücretsiz] www.youtube.com/gryyldrm

Firzen

Bencede C2000 alanlarla aramız iyi olsun bir de matlab simulink desteği varmış orada da denemek lazım
Kararsız...

metaltrrocker

oguztkn

ttg arkadaşım gelmiş siparişin acaba bi takip kodun varmı nasıl geldi kapıya mı hangi kargoyla benimki gelmedi daha da ondan bi sorayım dedim

ttg

takip kodu yoktu getirip bırakmışlar
4 Buçuk Saatlik Python Eğitimi [Ücretsiz] www.youtube.com/gryyldrm

handybest06

papsukkal

gönderimlerde takip numarasi exra ücrete girdiği için free shippingleri takip etmek zor. Benim ingiltere'den verdigim slparişi de tracking numarasi olmadan gönderdiler. 13gün sonra adamlar (belki de kadin) kapinin önüne siyah bir poşetle bırakıp gitmişler. Allahtan kapıci görmemiş yoksa çöp diye atardı.

metaltrrocker

Olay free shipping değil.TI her zaman free shipping yapar.Ancak yarışma, indirim vs. gibi entkinliklerden gönderdiği ürünler için takip kodu vermez.

papsukkal

Anlatmaya çalıştığım da bu zaten. Takip numarası, kargoya yapılan exra bir ödeme getiriyor

VFR

Alıntı yapılan: muhendisbey - 18 Eylül 2013, 21:16:33
Hocam süpersin
SENSHUBPACK-123G
göz koymuştum pahalı diye almıyordum iyi oldu :)

Hocam geldi mi kargonuz?
Ben de aynısından aldım , az önce sensör geldi sadece.
Sipariş durumundan baktığımda TIVA kitinin tahmini varış tarihi 29 ekim olarak gözüküyor.
Sizde de bu şekilde mi yoksa geldi mi sizin hepsi?

muhendisbey

Alıntı yapılan: VFR - 30 Eylül 2013, 14:01:52
Hocam geldi mi kargonuz?
Ben de aynısından aldım , az önce sensör geldi sadece.
Sipariş durumundan baktığımda TIVA kitinin tahmini varış tarihi 29 ekim olarak gözüküyor.
Sizde de bu şekilde mi yoksa geldi mi sizin hepsi?
Tam tersi oldu
Tiva geldi sensör gelmedi  :o

mesaj birleştirme:: 30 Eylül 2013, 18:00:01

TI bir maili hak etti :S
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

VFR

Alıntı yapılan: muhendisbey - 30 Eylül 2013, 17:59:25
Tam tersi oldu
Tiva geldi sensör gelmedi  :o

mesaj birleştirme:: 30 Eylül 2013, 18:00:01

TI bir maili hak etti :S
İşin kötü yanı teslim tarihi 29 ekim olarak gözüküyor bende.
Sizin sensörde var mı bir tarih? Ya da TIVA kitinde ne yazıyordu?

muhendisbey

tarih görmedim aralarında 4 gün var. sensör 4 gün önce gönderilmiş ancak elime geçmedi.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

oguztkn

piccolo launchpad c2000 elime geçti acaba bu kartı daha önce kullanan oldumu dikkat etmem gerekenler konusunda bilgi istiyecektim