ssd1963 için çalışan driver

Başlatan Mnemonic, 08 Ekim 2013, 10:36:21

Mnemonic

Merhaba Arkadaşlar
Arm olayına yeni yeni girmeye başladım ve öğrenmeye çalışıyorum
bu bağlamda yaptığım küçün denemeler var
coocox kullanıyorum. ssd1963 ve xpt2046 çiplei için stm32f4 de çalışacak bir driver arıyorum
şu ana kadar bulduğum bütün driverler ya stm32f1 içindi yada keil içindi coocoxda bir türlü derleyemedim. elinde bulunan yada linki olan paylaşabilirmi acaba ?

Mnemonic

Arkadaşlar bu konuda kimsenin elinde driver yokmu ?

Mnemonic

Cidden merak etmeye başladım. Ya herkes paralı program kullanmayı çok seviyor coocox ve gnu kullanan yok yada kise ssd1963 kullanmıyor(ki forumda çok fazla lafı geçmiş olmasına ramen)
kimsenin elinde coocox ile uyumlu stm32f4e uygum ssd1963 driveri yokmu ?

diot

xpt2046 için stm32f4xx driveri defalarca yayınlardı. SSD1963 için stm32f4xx e göre düzgün çalışan bir driver varmı bende merak ediyorum.
driver coocox keil, iar vs. şeklinde olmasının bir önemi yok alır kendi kullandığın sisteme  proje açıp içine import edersin olur biter.

Mnemonic

yayınlanan driverleri coocoxda import edip kullandığım zaman hep hatalar alıyorum ve düzeltemiyorum.
syntaxlarında farklılık var diye dusunuyorum
ssd1963 kullandığını söyleyenler var ama nedense ben bir turlu o driverleri coocox üzerinde compile edemedim

diot

Bendede ssd1963 7" lcd var fakat daha elime alıp uğraşma firsatım olmadı. Bir aralar M_B uğraşıyordu istersen ona sorabilirsin.