android telefon seçimi (amiral modellerden)

Başlatan erkan614, 08 Ekim 2013, 11:59:05

Maxim

Alıntı yapılan: Mucit23 - 09 Ekim 2013, 18:03:56
Galaxy S2 kullanıyorum. İnternet kullanırken bu yaşanıyor. Kendi tarayıcısını kullanıyorum.
@Maxim'de S2 kullanıyordu acaba onda böyle şeyler oluyormu?

tam sikintiyi anlamadim ama ben problem yasamiyorum.

yanliz ben opera mobil ve yazi icinde toucpal X kullaniyorum tavsiye ederim.

mustafa_cmbz

2 gündür iş yerinde şefin not ıı 'si ile uğraşıyorum.

Samsung tan yemin ediyorum soğudum gibi.

Abicim en büyük sıkıntısı düştüğünde ekran dokunmatik çıtır çıtır gidiyor.

İlk çıktığında samsung galaxy 1 almıştım telefon klimaya tutmadan açılmıyordu en son 50 tl ye hurdaya sattım :D

Geçenlerde kardeşime tablet aldılar hadi sanada alalım dediler bende hatuna alın dedim oda gitti N5105 'i seçti. Şuan için gayet memnunuz ama öyle düşme çarpma olmadı tabi daha ev ortamında baya işe yarıyor dışarıda da netin varsa çantanda istediğin yere götür getir.

Bende nası denk geldi ise teknosadan tv alırken yanında hediye ettiler t310 modeli samsung marka 3g si yok kalemi yok fakat gayet memnunum..Tek sıkıntım cebe sığmıyor :(

İş yerinde Sony kullanan bir abi var bakıyorum inceliyorum fakat hoşuma gitmeyen nedendir bilmiyorum ama samsung bana daha cafcaflı geliyor :P

Ne olursa olsun abicim ben yine samsung tan vazgeçmem herhalde ama param olsa yinede s4 falan almam alırsam s3 alırım o daha hoşuma gidiyor :D

furkan.seker

Alıntı yapılan: pea - 09 Ekim 2013, 12:36:09
S-pen ile kendimi sipariş alan garson gibi hissediyorum. Tablet+Stylus kullanmayı tercih ederim. Hem Note 3 alana kadar LG G2 + Nexus 7 alınıyor.

aynı mantıkla smartphone alana kadar bir telefon, yanına güzel bir fotoğraf makinesi, bir tablet ve bir ajanda alabilirsin. mevzu o değil ki, mevzu tek cihazla çok işi en optimum şekilde yapmak. stylus s-pen'in yerini tutmaz bu arada, ikisi çok çok farklı şeyler.

sadogan

Alıntı yapılan: ByteMaster - 09 Ekim 2013, 00:53:53
Ben General Mobile Discovery kullanıyorum. Şimdilik memnunum. Ben aldığımda fiyatı 650TL idi. 4 çekirdek Cortex-A7 1.2Ghz işlemcisi mevcut. Gayet iyi çalışıyor. 2 gün gibi gidiyor şarjı. Çok oyun oynarsanız 1 gün idare ediyor.
Hocam ,General Mobile Discovery wi-fi si nasıl bazı yorumlarda sıkıntılı olduğu yakın mesafede iyi olduğundan
bahsetmişler. Sizde durum nedir.

Burak B

Ben cihazdan çok memnunum. Wi-fi çekim gücü bence gayet yeterli.  Evin sokağa bakan odasındaki wi-fi routerımı 80 metre aşağıda site içindeki dolmuş durağından 1-2 cizgi görüyor. Geçen dolmuşa bindiğimde farkettim.  Ekran kalitesi oldukça iyi. Cihazın hızı gayet iyi.
"... a healthy dose of paranoia leads to better systems." Jack Ganssle

Erol YILMAZ

Discovery şu anda fiyat/performans canavarı model,
Fotoğrafı en mükemmel değil belki ama Android'e giriş yapmak isteyen (benim gibi)
birisi için kesinlikle tavsiye edilmesi gereken bir ürün.

Tasarımın General Mobile ile yakından uzaktan alakası yok,
Ürün Blu products ın bir modeli.
http://bluproducts.com

Çipseti Taiwan lı bir firmanın MTK MT6589 kodlu "All in One" ürünü.

Ekranı yüksek çözünürlüklü ve kaliteli, internete bağlanabilitesi konusunda ben hiçbir sıkıntı görmedim.
4 GB Vınn ile kullanıyorum. Şirkette de ağa bağlanıyorum.

Üreticiler sattıkları pahalı modellerin güncellemeyi unutuyor, Discovery şimdiden 2  güncelleme paketi çıkarttı.