Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine

Başlatan eml581, 01 Kasım 2013, 21:43:35

eml581

arkadaşlar internette gezinirken rastladım bugune kadar benim haberim yoktu böyle bir icattan sizler ne düşünüyosunuz bu konuda basındada yayınlanmadı heralde büyük bir buluş ama Sistemin nasıl çalıştığı hakkında bilginiz varmı

Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizlili Mucit - Dünyada Bir İlk

Muammer YILDIZ:
http://www.bsmhturk.com/tr/index.html
http://www.bsmhturk.com/tr/gallery/videos/videos.html

Kabil ATICI

Hiçbir şey yoktan var olmaz, en azından bu dünya böyle işliyor...
ambar7

agora_meyhanesi42

Yillarin videosu. Teknik ve musluman insanlar olarak bu tur videolara inanmayalim. Evet sinirsiz enerji vardir. Fakat bunu insanlarin bulmasi mumkun degildir cunku ;
1. Her canli olumu tadacaktir. Sinirsiz ve bedava enerjiyi bulan insan olumsuzlugude dolayisi ile bulmus olacaktir. Buda mumkun degildir. Dunya uzerindeki sinirsiz diyebilecegimiz enerjiye en buyuk ornek dunyadir ki bir elektrik motoruna benzetirsek enerjiye ihtiyac duymadan surekli donen bir motordur ki onunda bir sonu yani kiyameti vardir.
2. Dunya uzerinde bir sey vermeden diger bir seyi almak mumkun degildir. Yani 5 w elde etmek istiyorsak bu gucten daha fazlasini vermemiz gerekir. Buda aradaki farki kaybetmektir. Buyuklerimizin dedigi gibi iki iyilik bir arada olmaz :)
3. Kendi kendine donen bir motor olabilir fakat ucunu bir led bile baglamaniz halinde durur. Hic bir kayip olmadigini dusunsek bile hava surtunmesi kayiplari ,havasiz ortam olusturulsa bile en azindan rulman yada disli kayiplari olacaktir ki buda fazladan enerji gerektirecegini gosterir. Itibar etmeyelim efendim. Tesekkur ederim saygilar sunarim
Yüksel Türk ! Senin için yükselmenin hududu yoktur...

camby

Yabanci ulkelerde de bu kadar mucit var mi , yoksa bize ozgu bir sey mi bu derecede olmasi

Elektrik2012

Aynen Hocam Hiç bir şey yoktan var edilmez Var yok edilmez Belliki içeride bir jenaratör Sistemi yada buna benzer bir sistem var hocam  ;D Ama Yapana tebriklerimi gene sunarım yapan galiba bir Emekli Amir yada fizikçi diye hatırlıyorum Alanı dışında bir uygulama yapmış tebrikler  ;D Konuda hemfikiriz :)

agora_meyhanesi42

Sistemin nasil calistigini merak ediyorsaniz googleye perendev motorlar yaziniz

drozk

Gerekli malzemeler: Bir inverter, yeteri kadar akü, cihazın çalıştığı(!) imajını oluşturmak için bir motor ve birkaç mekanik ıvır-zıvır. Bir de saf(!) gazeteci. :)
Bir zamanlar da ERKE dönergeci diye bir şey vardı. Ondan haber var mı?

Haber de çok iddialı. Dünyada ilkmiş. Yahu Türkiye'de yaşamıyor mu bu gazeteciler. :D 

frederic

Her şey bir yanada bu muhabir nasıl canı gönülden inanarak yapıyor bu röportajı onu anlamadım. Demek ki bu kadar kolay artık bu işler.

mistek

O değilde ne olmuş bunu yapan vatandaş zengin olmuş mu? Artık "free energy" kullanıyor muyuz?
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

eml581

enerji yoktan var edilemez varkende yok edilemez evetde peki bu icat için patent filan alınmış yeni birşey değilmi ki bu böyle bir kaynak yapmak imkansızmı

mesaj birleştirme:: 01 Kasım 2013, 22:30:10

Alıntı yapılan: drozk - 01 Kasım 2013, 22:07:51
Gerekli malzemeler: Bir inverter, yeteri kadar akü, cihazın çalıştığı(!) imajını oluşturmak için bir motor ve birkaç mekanik ıvır-zıvır. Bir de saf(!) gazeteci. :)
Bir zamanlar da ERKE dönergeci diye bir şey vardı. Ondan haber var mı?

ilk video kapalı kutu tammada Muhammer YILDIZIın yaptığı çalışma ile ilgli birçok üniversitede sunum yapılmış o kadar adamın içinde çalıştırmış adam  ordakilerde bu düşüncedemidir ?

drozk

Espri bir yana, insanlar, şirketler ve devletler enerji için yanıp tutuşurken, böyle sınırsız enerji vaat eden bir cihaz çoktan ürün olurdu. Buna benzer manyetik motorların çok videosu var youtube da. Oyuncaktan öteye gitmezler.

agora_meyhanesi42

Sen o sunumlari iyi izle yabanci ulke universitelerinden birinde adamlar resmen alay ediyorlar oda dillerini bilmedigi icin sevine sevine motorunu calistiryor bir cekic darbesi ile. Yurt disinda bu motorlari cocuklar yapiyor. Bundan once arkadasin dedigi erke donergeci vardi o yalan oldu gitti bu donergeci yapanlar ise emekli ust subaylardan olusuyordu. bu videolari izleyerek aklina super projeler geliyor olabilir ama bence daha gercekci projelere yonel. Bir zmanlarda iki teknisyen kapali bir pano benzeri bir seyler yaptilar bedava elektrik diye fuarda icerigini aciklayacagiz dedilr ama kayboldu gittiler. Imkansizmi demissin evwt bedava elektrik uretmek imkansiz degil ama sinirsiz uretmek imkansiz. Bedava ve sinirli elektrik uretme yontwmleri ruzgar su ve gunesten ibarettir. Fakat bunlarinda gerektirdigi seyler vardir dere yakininda olmak gunes ve ruzgar gibi

mistek

Gençlik yıllarımda ilgiyle takip ettiğim bir site/adam vardı ozamanlar vay be demiştim, sonrasında bu forumla tanıştım gerçeği öğrendim. Bknz: K. B.
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

pea

sadogan